Ne Aramıştınız ?

1 Paket Taş Yünü Kaç M2 Yapar?

Kanyon Yapı bilgilendirmeye devam ediyor. 1 Paket Taş Yünü Kaç M2 Yapar? sorusunun yanıtı ile satışını yaptığımız tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız bizim için önemli diyor ve sizleri her zaman bilgilendiriyoruz.

Bir paket taş yününün metrekare (M2) cinsinden kaç alanı kaplayacağı, taş yününün kalınlığına, yoğunluğuna ve paket içeriğine bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, bir paket taş yününün kaç metrekarelik bir alana yayılacağını belirlemek için paket üzerindeki bilgilere ve üreticinin verilerine başvurmak en doğru yöntem olacaktır. Üreticinin belirttiği metrekare değerleri genellikle ambalaj üzerinde veya ürün belgelerinde yer almaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda, pakette bulunan taş yünü ne kadarlık bir alana kaplayabileceğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Firmamızdan satın alacağınız TAŞ YÜNÜ ürünü için merak ettiğiniz detayı öğrenebilmek adına bize incelediğiniz sitemizde de yer alan +90 216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

TAŞ YÜNÜ SATIŞ MAĞAZASI


Türkiye ve Dünya´nın çeşitli şehirlerine kısa süre içerisinde siparişlerinizi ulaştırmaktayız. Taş yünü, cam, kum, kireç taşı ve bazalt gibi doğal kayaların eritilmesi sonucu elde edilen ince lifli bir yalıtım malzemesidir. Genellikle ince cam elyafıdır ve çeşitli yüksek sıcaklıklarda eritilmiş camdan üretilir. Bu cam lifleri, eritildikten sonra özel ekipmanlarla ince lifler haline getirilir. Bu lifler daha sonra özel yöntemlerle bir araya getirilerek taş yünü elde edilir.

Taş yünü, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve genellikle yalıtım malzemesi olarak kullanılır. Binalarda, endüstriyel tesislerde ve taşıtlarda ısı ve ses yalıtımı için tercih edilir. Isı yalıtımının yanı sıra, yangına dayanıklılığı, ses emilimi ve nem direnci gibi özellikleriyle de dikkat çeker. Ayrıca, çevre dostu bir malzeme olması ve geri dönüşüme uygun olması da taş yününün tercih edilmesinde etkili olan faktörler arasındadır.

Çok daha fazlasına erişmek isterseniz sitemizde kısa gezintiye çıkın. Sektörün öncü firması uygun fiyatlardan toptan taşyünü satışını size sunar. Kanyon Yapı sizlere 1 telefon kadar yakındır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Örtü
    Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Örtü satışlarını yapan firmamız sizlere bu ürün için en uygun fiyatları sunacaktır. Toplu alım talepleriniz için lütfen teklif alınız. ...
  • Knauf Giydirme Cephe Yalıtımı Ürünleri
    Knauf Giydirme Cephe Yalıtımı Ürünlerinin tamamını Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve tüm Türkiye´den bu ürünleri en uygun fiyatlara firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
  • Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları
    Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Yalıtımları için Yüzer Döşeme yalıtımı malzemelerinde tercih etmeniz gereken en kaliteli ve en uzun ömürlü ürünler KNAUF markası ile sizlere KANYON YAPI güvencesi ile sunulmaktadır. ...
Whatsapp