Ne Aramıştınız ?

Alüminyum Buhar Kesici Siparişi

Alüminyum Buhar Kesici Siparişi vermek için incelediğiniz web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayabilir  ve ürün hakkında istediğiniz bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Kanyon Yapı markaları arasında olan Trio Plus satışları içinde Alüminyum Folyo Kaplamalı buhar kesici tercihinde bulunanlar için en uygun fiyatlar gönderilmektedir. 3 katmandan oluşan ve üretimleri sırasında yer alan en üst katmanda alüminyum folyo tercih edilen bu ürün su geçirmeyen bir üründür. Trio Plus ürün grupları içinde bu ürün TS EN 13859-1 standartlarına uygun olarak üretilen bir üründür. Ürün yapısal özellikleri kapsamında 1 adet rulonun ağırlığı 12 kilogramdır. 1 adet rulonun boyutları ise 1,60 metreye 50 metre olarak karşımıza çıkmaktadır.

ALÜMİNYUM FOLYOLU BUHAR KESİCİ SİPARİŞLERİ

Bu özelliklere sahip ürünün siparişini vermek için Kanyon Yapı web sayfasında yer alan irtibat numaralarını arayabilirsiniz. Alüminyum folyosu sayesinde ısı enerjisini yansıtır. Ek olarak binalara izolasyon sunan bir üründür. 3 katmanı bulunan bu ürün polietilen folyodan oluşmaktadır. Polipropilen taşıyıcı örgüsü bulunan ve alüminize polietilen katmanları bulunan bu ürün bindirme payı kendinden olan yapışkanı olan buhar kesici ürünüdür. Hızlı olan ve aynı zamanda ekonomik uygulama olanağı bulunan bu ürün için bize ulaşabilirsiniz.

Buhar kesici kategorisinin eşsiz ürünleri arasında olan bu ürün her türlü havalandırması bulunan yada havalandırması bulunmayan çatı için uygundur. Buhar kesici çatılar arasında yer alan yaşama alanlarına uygulanabilir. Bu yaşama alanlarında uygulandığında konveksiyon sayesinde ısı kayıplarını en aza indirecektir. Binaların, uygulandığı alanların ve cephelerin uygun iklim koşullarında bulunmasını sağlayacak olan bu sistem aynı zamanda kenetli metal çatı kaplamaları içinde uygulanabilir özelliktedir.

BUHAR KESİCİ ÜRÜNLERİ

Kanyon Yapı firmasının sizler için hazırlanan bu yapı ekipmanlarının sergilendiği ve satışlarının yapıldığı internet sitesinde en iyi buhar kesici ürün grupları bulunmaktadır. Su buharını geçirmeyen ve neme, rüzgara, suya karşı yapılarınızda ekstra bir duvar oluşturan bu ürün için 0216 314 56 40 numarasını çekinmeden arayabilirsiniz. Esnek olan ve uygulama aşamalarınında çok kolay olduğu bu ürün çatı katlarındaki yaşam alanlarının oluşturulması için özel olarak tasarlanmıştır. Alüminyum folyolu buhar kesici ürünü hava sürkülasyonunun sebep olacağı ısı kayıplarını önleyici özelliği bulunan bir üründür.

Yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünü hemen sipariş vermek, hemen teklif almak için iletişim sayfasını ziyaret edin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Yalıtım Nedir
    İnternet adresimiz üzerinde sizlere en uygun fiyatlarla Epdm Membran ürün gruplarını sunabiliriz. Yalıtım alanında güncel çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. ...
  • Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik
    Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik olarak karşımıza çıkan DOW CORNING 791 için Kanyon Yapı en iyi fiyat tekliflerini alabileceğiniz firmadır. Nerede olursanız olun, siparişleriniz kısa süre içerisinde size ulaştırılır. ...
  • DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar
    DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar hakkında bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan ürüne erişmek isterseniz KANYON YAPI firmamızı hemen arayabilirsiniz. ...
Whatsapp