Ne Aramıştınız ?

Bonus Taş Yünü Plus

Bonus Taş Yünü Plus 40 Ara Bölme Levhaları, 40 kg/m³ yoğunluğunda üretilen hafif yalıtım ürünleri olup, bina içinde her türlü yapıda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu ürün, ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı ve yangın dayanımı sağlayarak, geniş bir kullanım alanına sahiptir. İdeal ses emiciliği ile Bonus Taş Yünü Plus, bina içi veya dışındaki akustik elemanların oluşturulması için en uygun malzemedir.

Kanyon Yapı firmasını hemen arayarak bu eşsiz kalitedeki ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Bonus Marka Taşyünü PLUS Ürün Özellikleri

Her Duvar Genişliğinde Kullanılabilir: Bonus Taş Yünü Plus 40 Ara Bölme Levhaları, tüm duvar genişliklerinde etkili bir şekilde kullanılabilir.

Rijit Duruş: Bu levhalar, rigit yapılarıyla her türlü metal veya ahşap çerçeve boşluğunda mükemmel bir şekilde durabilir.

İyi Isı Yalıtımı, Akustik Performans ve Yangın Dayanımı: Ürün, yüksek performanslı ısı yalıtımı, etkili ses yalıtımı ve güçlü yangın dayanımı sağlar.

Taşınması ve Uygulanması Kolaydır: Hafif yapısı sayesinde Bonus Taş Yünü Plus levhaları kolayca taşınabilir ve uygulanabilir.

Taşyünü Plus Kullanım Alanları

Hafif Ara Bölme Duvarlarında: Bonus Taş Yünü Plus, hafif ara bölme duvarlarında mükemmel bir ses yalıtımı sağlar.

Dış Duvarların İçten Yalıtımında: Isı kaybını önlemek ve enerji verimliliğini artırmak amacıyla dış duvarlarda içten yalıtım için ideal bir tercihtir.

Merdiven ve Asansör Boşluklarında: Ses yalıtımının yanı sıra ısı ve yangın yalıtımı için merdiven ve asansör boşluklarında kullanılabilir.

Yangın Kapılarında: Güçlü yangın dayanımıyla yangın kapılarında güvenle kullanılabilir.

Alçı Panel Duvar ve Komşu Duvar Uygulamalarında: Alçı panel duvar ve komşu duvar uygulamalarında etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Uygulama Yöntemi

Ara bölme levhası, ahşap veya metal konstrüksiyonların arasına yerleştirilerek uygulanır. Profiller arasına levhalar yerleştirildikten sonra iç mekana bakan yüze ya da her iki yüze profiller yardımı ile alçı paneller tespit edilir.

Ara bölme uygulamasının detayları, hedeflenen ısı, yangın ve özellikle ses yalıtımı performansına göre taş yünü kalınlığı, yoğunluğu, hava boşluğunun genişliği ve dış kaplama tipi gibi parametrelerin belirlenmesi ile tasarlanır.

Bonus Taş Yünü Plus 40 Ara Bölme Levhaları ile bina içinde sağlıklı, sessiz ve güvenli bir ortam oluşturmak artık daha kolay. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp