Ne Aramıştınız ?

Bonus Taşyünü Premium F

Bonus Bonus Premium F - Isı Yalıtım Sistemi ürünlerine en uygun fiyatlardan sahip olmak istediğinizde Kanyon Yapı´nın web sitesini ziyaret edebilir ve anında teklif alabilirsiniz.

Bonus Taş Yünü Premium F serisi, Premium F 120 ve Premium F 150 olmak üzere üç farklı seriye sahip özel bir sıvalı dış cephe sistemlerine yönelik ürün grubudur. Su itici özellikleri, yüksek yoğunlukları ve yüzeye dik çekme kuvvetine dayanımı sayesinde, darbenin etkili olduğu alanlar için uygun bir çözüm sunar. Bu ürünler, mantolama sistemleri için mükemmel ısı direnci ve etkili ses emiciliği sağlamaktadır.

Detaylı bilgi ve fiyat seçeneklerinden anında yararlanabilmek için Kanyon Yapı´ya iletişim kanalları aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz.

Bonus Taşyünü Levha Kullanım Alanları


Bonus Taş Yünü Premium F serisi, F 120 ve F 150 serisi levhalar; ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla dış cephelerde mantolama altında kullanılmaktadır.
 

Bonus Taşyünü Levha - Manto Premium F


Dış cephe mantolaması yapılacak yüzeylerin öncelikle kuru ve düzgün olması gerekmektedir. Bonus Taş Yünü Premium F serisi levhalar, çimento bazlı yapıştırma harcı ile duvar yüzeyine yapıştırıldıktan sonra levhalar birbirine bitiştirilerek yerleştirilir. Yapıştırma harcı tamamen kuruduktan sonra (yaklaşık 24 saat), dübelleme işlemine başlanır. Duvar özelliklerine uygun olarak seçilen dübeller m² başına 6 adet olacak şekilde uygulanır. Dübelleme işleminden sonra sistemin donatı katmanı oluşur.

Çimento bazlı alt kat astar sıva, mala yardımı ile yüzeye uygulandıktan sonra sıva filesi, kenarları 10´ar cm birbirinin üzerine binerek mala yardımıyla yerleştirilir. Daha sonra filenin üzerine ikinci kat astar sıva sürülerek donatı katmanı tamamlanır. Donatı katmanı tamamen kuruduktan sonra, nefes alabilen ve solvent içermeyen istenilen dokuda dekoratif kaplama malzemesi, mala veya rulo yardımıyla donatı katına uygulanarak işlem tamamlanır.

Bu eşsiz kalitedeki ürünü Kanyon Yapı güvencesi ile sipariş vermek istediğinizde hemen +90 216 314 56 40 numarasından bilgi alabilirsiniz.
 

 

Ürün Tipi Isıl iletkenlik
katsayısı *
En x Boy Kalınlık Sınıfı Sıkıştırma Dayanımı Yüzeye Dik Çekme Dayanımı
W/mK mm x mm kPa kPa
PREMIUM F 0,036 600 X 1200 T5 Aranmaz ≥ 10
PREMIUM F 120 0,037 T5 ≥ 10
PREMIUM F 150 0,038 T5 ≥ 15

 

Ürün Resmi
Whatsapp