Ne Aramıştınız ?

Bostik Aqua Blocker

Su Yalıtımı Çözümlerinde Akıllı Ürün olarak karşımıza çıkan bu ürün her duruma karşın eşsiz bir elastikiyet içerir. Her çeşit yüzeye yapışabilen ve en zor alanlarda dahi su yalıtımları sunabilen akıllı çözümlerdendir. Yeni nesil  teknolojiler ile üretilmiş olan bu ürün teraslarda, çatılarda, balkonlarda, otoparklarda, çatı yalıtımlarında, bodrum katlarında, perde beton yalıtımlarında her zaman güvenle kullanılabilen bir üründür.

Kanyon Yapı´nın kurumsal web sayfasında
BOSTİK grubuna ait bir çok ürüne ulaşmanız ve bu ürünleri en uygun fiyatlardan temin etmeniz mümkündür.

Aqua Blocker® ürünü likit su yalıtım malzemesi olarakda bilinir. Uygulama sırasında hemen görevini yapmaya başlar. Ürün su geçirmeyen yapısı ve çatlakları örten formu sayesinde her alana uygundur. Su katılmayan bu ürün bitüm içermemekte ve kurumasının ardından da büzüşme, çökme gibi durumları yaşatmamaya olanak sağlar. Dikey ve yatay tüm kullanımlar için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Kanyon Yapı BOSTİK Grubu ürünlerinden en yaygın satışını yaptığı AQUA BLOCKER ürünü için hem dikey hemde yatay uygulamalar için size ürünü sunmaktadır. Her 2 uygulama çeşidinde de ürün özelliği ve performansları aynı olacaktır.

Ürün ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve projeleriniz için toptan siparişlerinize en uygun teklifleri almak adına bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtım MalzemesiBostik Aqua Blocker SMP Esaslı, solventsiz, su katılmamış, bitüm içermeyen, kuruduktan sonra büzüşme ve çökme yapmayan ve DIN 18195´e göre binalarda kullanıma uygun olan bir su yalıtım malzemesidir.

Bostik Aqua Blocker® SMP Esaslı, solventsiz, su katılmamış, bitüm içermeyen, kuruduktan sonra büzüşme ve çökme yapmayan ve DIN 18195´e göre binalarda kullanıma uygun olan bir su yalıtım malzemesidir.

Tamamen kürlendikten sonra, malzeme su geçirmez olup, maksimum 5mm´ye kadar olan çatlakları onarmaktadır. Ayrıca, betona karşı agresif olan doğal yeraltı sularına karşı da dayanıklıdır.

AquaBlocker yatayda ve düşeyde uygulanabilir.

Bostik Aqua Blocker Öne Çıkan Özellikler

* Nemli yüzeyler üzerine uygulanabilir.
* 5mm.´e kadar çatlak köprüleme özelliğine sahiptir.
* Solventsizdir, bitüm içermez.
* Bostik Aqua Blocker yatayda ve düşeyde uygulanabilir.

Bostik Aqua Blocker FiyatlarıBostik Aqua Blocker® ürünü teraslar için, çatılar için ve temel uygulamaları için uygulaması oldukça kolay olan bir üründür. Türkiye´deki tüm ürün satıcıları arasında en iyi teklifleri alabileceğiniz Kanyon Yapı firmasına iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Bostik ürünlerini en uygun fiyatlardan bizden temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri Tüm Türkiye ve Komşu Ülkelere kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışından siparişlerinizi iletişim numaralarımız aracılığıyla verebilirsiniz.

 Bostik bir Arkema şirketidir. Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2,1 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.  Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor.

 

 

Ürün Resmi
Whatsapp