Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici Bant Raptor

Buhar dengeleyici ürünler için sıklıkla ürün yanında satılan ek ürünlerden birisi de raptor ekyeri bant ürünümüzdür. Polyester lif takviyeli bu ürün akrilik yapışkana sahip olan,  tek taraflı beyaz renkli bir bant ürünüdür. Genellikle nem bariyeri ürünleri, buhar kesici örtüler ve buhar dengeleyici ürünler ile birlikte satılan, montaj sırasında ek yerlerinde kullanılan bir üründür. Ayrıca tadilat, tamirat süreçlerinde de buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir üründür. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kanyon Yapı firmasının kurumsal web sitesinden en uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz ürünlerin başında gelir. Nem bariyerlerinin düşey elemanlarının bağlanmasında kullanıma uygun olan bu ürün temiz ahşap yüzeylerde, betonlarda, tuğlalarda, osb yüzeylerde ve bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Firmamızın sipariş hattı olan
0216 314 56 40 numarası üzerinden siparişlerinizi vereiblirisniz. Kanyon Yapı firması ile Almanya´dan ithal edilen bu ürün muadillerinden çok üstün özellikler barındırır. Raptor bandı kalitesi ile adını sektörde en çok duyacağınız ürünlerin başında gelir. Ek yeri bandı ürünümüz 12 adetli olan kolilerle satışa sunulur.

Daha fazla bilgi edinmek ve adetli satım alımlarında en uygun fiyatları almak için bizi aramaktan çekinmeyin. Ürünlerimizi kısa süre içerisinde Türkiye ve Avrupa´nın bir çok ülkesine gönderebilmekteyiz.

Ürün Resmi
Whatsapp