Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon)

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon) ve Fiyatları hakkında bir çok bilgiye hemen Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden erişebilir ve en uygun teklifleri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Çatı ve cepheler için olmazsa olmaz Buhar Dengeleyici ürünlerini sizler için CE sertifikalı bir şekilde ürettik. Ülkemizde bir çok şehirde yapılan yeni binalarda ve yenilenen yapılarda buhar dengeleyici sistemleri kurulmakta ve binaların daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Bu ürünleri yapılarda uyguladığınızda daha uzun ömürlü binalara sahip olmanızın yanı sıra ısı ve ses yalıtımı da edinmiş olursunuz. Dış hava koşullarına karşı binanızda kullanılan ürünlerin korunması sağlanacaktır.

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon)Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu buhar dengeleyici ürünleri su buharlarına karşı mükemmel bir şekilde bariyer olur. Farklı katmanları bulunan ürünlerimiz yüksek su, buhar sızdırmazlıklarına katkı sağlayacaktır.

Firmamızın ürettiği Buhar Dengeleyici ürünleri TrioPlus 70, 90, 100, 140 olarak farklı çeşitleri ile sunulur. Ayrıca firmamızın ek talepler doğrultusunda ürettiği Trio Plus Buhar Dengeleyici 180 ürünüde satıştadır. Yangına karşı dayanıklı olan buhar dengeleyici ürünümüz ise B1 Fire´dir.

Diğer buhar dengeleyici ürünlerden bahsedecek olursak. Knauf Home Seal A2 eşsiz özelliklere sahip olan ürünümüzdür. Aradığınız ürüne karar veremiyorsanız ve yapınıza en uygun olacak olan buhar dengeleyici ürününü seçmek için yardım istiyorsanız mesai saatleri içerisinde Kanyon Yapı´nın müşteri temsilcilerine 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Buhar dengeleyici ürünleri yüksek buhar geçirgenliği bulunan ürünlerdendir. %100 havanın geçişine izin verir. Binalarınızın verimliliğini edinmek için bu ürünler mikro iklime sahip olunmasını sağlayacaktır. Buhar dengeleyici membranlarının derzleri ve dikişlerindeki uygunluk kapsamı tüm standartlara ve mevzuatlara uygundur. Kanyon Yapı´nın sunduğu buhar dengeleyici ürünleri yapılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

BUHAR DENGELEYİCİ FİYATLARIUygun fiyatlı buhar dengeleyici ürünleri Kanyon´da. Hemen sitede yer alan telefon numaraları yada mail adresleri aracılığı ile teklif alabilirsiniz.Rüzgarı geçirmeyen buhar dengeleyici ürünlerimiz en yüksek miktarlardaki nem ortamlarında dahi özelliklerini korurlar. UV ışınlarına karşın dayanıklı olan Kanyon Yapı´nın ürünleri çevre dostudur.

İndirimli fiyatlardan yararlanmak ve yüksek adetlerdeki alımlarınızda fırsatları yakalamak için bizi aramanızı öneririz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Geomembran Sipariş
    EPDM Geomembran Sipariş taleplerinizi her daim Kanyon Yapı firmasına verebilir ve bu alanda en uygun teklifleri firmamızdan alabilirsiniz, üstelik ürünleri dilediğiniz adrese de hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz. ...
  • Tyvek Nem Bariyeri
    Tyvek Nem Bariyeri Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri için en doğru adres Kanyon Yapı firması olacaktır, işletmemiz Türkiye´nin en uygun fiyatları sunan markası olarak sizlerin yanındadır. ...
  • En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi
    Kanyon Yapı olarak En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi sorusunun yanıtı olacak nitelikteki bu değerli içeriği web sitemizde paylaştık. Hizmet almadan önce bilgi almak isterseniz bu içeriği inceleyebilirsiniz. ...
Whatsapp