Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon)

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon) ve Fiyatları hakkında bir çok bilgiye hemen Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden erişebilir ve en uygun teklifleri müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Çatı ve cepheler için olmazsa olmaz Buhar Dengeleyici ürünlerini sizler için CE sertifikalı bir şekilde ürettik. Ülkemizde bir çok şehirde yapılan yeni binalarda ve yenilenen yapılarda buhar dengeleyici sistemleri kurulmakta ve binaların daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Bu ürünleri yapılarda uyguladığınızda daha uzun ömürlü binalara sahip olmanızın yanı sıra ısı ve ses yalıtımı da edinmiş olursunuz. Dış hava koşullarına karşı binanızda kullanılan ürünlerin korunması sağlanacaktır.

Buhar Dengeleyici Çeşitleri (İzolasyon)Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu buhar dengeleyici ürünleri su buharlarına karşı mükemmel bir şekilde bariyer olur. Farklı katmanları bulunan ürünlerimiz yüksek su, buhar sızdırmazlıklarına katkı sağlayacaktır.

Firmamızın ürettiği Buhar Dengeleyici ürünleri TrioPlus 70, 90, 100, 140 olarak farklı çeşitleri ile sunulur. Ayrıca firmamızın ek talepler doğrultusunda ürettiği Trio Plus Buhar Dengeleyici 180 ürünüde satıştadır. Yangına karşı dayanıklı olan buhar dengeleyici ürünümüz ise B1 Fire´dir.

Diğer buhar dengeleyici ürünlerden bahsedecek olursak. Knauf Home Seal A2 eşsiz özelliklere sahip olan ürünümüzdür. Aradığınız ürüne karar veremiyorsanız ve yapınıza en uygun olacak olan buhar dengeleyici ürününü seçmek için yardım istiyorsanız mesai saatleri içerisinde Kanyon Yapı´nın müşteri temsilcilerine 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Buhar dengeleyici ürünleri yüksek buhar geçirgenliği bulunan ürünlerdendir. %100 havanın geçişine izin verir. Binalarınızın verimliliğini edinmek için bu ürünler mikro iklime sahip olunmasını sağlayacaktır. Buhar dengeleyici membranlarının derzleri ve dikişlerindeki uygunluk kapsamı tüm standartlara ve mevzuatlara uygundur. Kanyon Yapı´nın sunduğu buhar dengeleyici ürünleri yapılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

BUHAR DENGELEYİCİ FİYATLARIUygun fiyatlı buhar dengeleyici ürünleri Kanyon´da. Hemen sitede yer alan telefon numaraları yada mail adresleri aracılığı ile teklif alabilirsiniz.Rüzgarı geçirmeyen buhar dengeleyici ürünlerimiz en yüksek miktarlardaki nem ortamlarında dahi özelliklerini korurlar. UV ışınlarına karşın dayanıklı olan Kanyon Yapı´nın ürünleri çevre dostudur.

İndirimli fiyatlardan yararlanmak ve yüksek adetlerdeki alımlarınızda fırsatları yakalamak için bizi aramanızı öneririz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Mineral Plus Yün Çatı Şiltesi IPB 037
    Yapılarınız için bir çok faydası bulunan Knauf Mineral Plus markasına ait IPB 037 ürününe Kanyon Yapı kalitesi ile sahip olabilirsiniz. ...
  • PVC Geomembran Üreticisi
    Kanyon Yapı aradığınız PVC Geomembran Üreticisi taleplerinize karşın sitesinde ihtiyacınız olan ürünlere yer vermiştir, hemen inceleyebilir ve en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Önemi Nedir?
    Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. ...
Whatsapp