Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları

Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları hakkında kısa bilgilerin yer aldığı web sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi aldığınız tüm ürünler için teklif alabilirsiniz.

Su ve buharı geçirmeyen bu ürünler çatılarda ve cephelerde kullanılması ülkemizde oldukça yaygın olan ürünlerdir. Buhar dengeleyici ürünlerin kısaca özelliklerinden bahsetmek gerekirse bu ürünler yapıların içerisinde ve dışında iklimsel yoğuşmaları engeller. Yani, ani sıcaklık farklılıklarından oluşacak olan su buharını, nemi ve rutübeti yapılarınızdan uzak tutar. Çatılarınız ve dış cephelerinizde kullanılan imalat ürünlerinin imalatları bitene kadar da aynı zamanda yapılarınızı birebir korumaktadır. Ürünler uygulandığı yapılarda %30´a kadar enerji tasarrufu sağlayacağından dolayı hem sizin ekonominize hem de ülke ekonomisine katkı sağlar. Buhar dengeleyici ürünler dilediğiniz gramlarda sipariş verilebilir ve üretimleri yapılabilirlerdir.

Bu ürünler %100 su geçirmezliği sağlamaktadır. Örneğin çatı kiremitlerinizden akan suları, çatılarınıza geçirmez, üzerinden kaydırarak giderlerinize taşır ve suyu binanın dışına iter. Her yapıda olması gereken bu ürünleri firmamızın web sitesinde yer alan ürünler bölümünde inceleyebilirsiniz.

Buhar Dengeleyici Ürün Kullanım Alanları

* Eğimli Çatılarda Kullanılabilir

* Çelik Çatılarda Kullanılabilir

* Metal Çatılarda Kullanılabilir

* Kenet Çatılarda Kullanılabilir

* Kiremit Çatılarda Kullanılabilir

* OSB Çatılarda Kullanılabilir

* Giydirme Dış Cephe Yapılarında Kullanılabilir

* İç Mekan Kaplamalarda Kullanılabilir

* Alçıpan ile Duvar Arasında Kullanılabilir

* Ahşap Lambiri Çatılarda Kullanılabilir

Saymakla bitmeyecek olan kullanım alanlarına kısa bir örnek verecek olursak, Bu ürün nem ve rutubeti engellemeyi düşündüğünüz tüm alanların kullanımına uygundur.

Satışını sunduğumu bu ürünler tüm binalarda uygulanabilir. Binaların nefes almasını sağlayan gerçek birer yalıtım örtüsüdür. Bu ürün uygulandığı alanlarda basınçlı suya dahi maruz kalsa suyun geçişine izin vermez. Hava geçirgenliği bulunan buhar dengeleyici ürünler yapılarınızın en büyük sorunu olan yoğuşma yani terleme sorununu da ortadan kaldırır.

Rüzgar, nem, su vb.. etkenlere karşı maksimum güvenlik için sizlerde bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Insulation Mineral Plus
    Knauf Insulation Mineral Plus ürünlerinin tamamı için en uygun teklifleri alabileceğiniz firma KANYON YAPI kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. ...
  • Yap Flex Yalıtım Bandı
    Aradığınız Yap Flex Yalıtım Bandı ürünü en uygun fiyatlarla Kanyon Yapı´da sizleri bekliyor. Hemen sitemizden ürünü inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. ...
  • PVC Geomembran Üreticisi
    Kanyon Yapı aradığınız PVC Geomembran Üreticisi taleplerinize karşın sitesinde ihtiyacınız olan ürünlere yer vermiştir, hemen inceleyebilir ve en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. ...
Whatsapp