Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici TrioPlus 100

Kanyon Yapı´nın yerli ve milli üretimi olan Buhar Dengeleyici ürünleri arasında yer alan bu ürün ülkemizin hemen her ilinde kullanımı yaygın olan bir üründür. Ürün buhar dengeleyici ürün kategorisi arasında en fazla talep gören, nefes alımına açık olan su yalıtım örtüsü olarak bilinmektedir. Buhar dengeleyici ürünlerimiz yapılarınızdaki ısıyı, havayı ve nemi koruyucu özelliktedir. Binalarınızdaki ısının, nemin ve havanın akışını kontrol eden bu ürünü sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve teklif talepleriniz için hemen firmamızın web sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Trio Plus 100 isimli su yalıtım örtümüz sizlere en iyi özellikleri sunuyor. Üstün özellikleri sayesinde uygulandığı alanlarda uzun seneler boyunca hiçbir aksaklık olmadan hizmet verir. Isı yalıtım malzemesi olarak da yüksek performans alabileceğiniz bir üründür. İdeal bir yalıtım malzemesi olan Trio Plus 100´ü en uygun fiyatlarda sipariş vermek için firmamıza 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ülke genelinde hemen hemen her ile gönderimini yaptığımız bu ürün taşıması kolay, uygulaması kolay olan bir üründür. İnşaat sektörü için olmazsa olmaz, buhar dengeleyici ürünlerini hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Buhar Dengeleyici Trioplus 100 su yalıtım örtüleri üç katmandan oluşan hava geçişine izin veren yüksek oranda su basıncına dayanıklı, yüksek yırtılma dayanımına sahip su yalıtım örtüsüdür.TS EN 13859-1, TS EN 13859-2 Standartlarına uygundur.

BUHAR DENGELEYİCİ ithal ürünlere kıyasla Türkiye´de üretilen buhar dengeleyici ürünlerde yüksek su dayanımı ve yırtılma katsayısına sahiptir.Buhar dengeleyici ürünler arasında Tse standartlarına uygun ona trioplus buhar dengeleyici ürünler.türkiyede Teber tarafından verilen CE STANDARTLARINA UYGUN BUHAR DENGELEYİCİ ÖRTÜDÜR. Kanyon Yapı sizlere daima en iyi ürünleri sunma gayetindedir.

 

BUHAR DENGELEYİCİ SEÇİMİ:

Buhar Dengeleyici seçiminde kullanım alanları ve ihtiyaç ve Buhar Dengeleyici seçimindeki en önemli kriterlerdir. Buhar Dengeleyici Örtüler, giydirme cephelerde, siding uygulamalarında , kiremit altında, ıslak zeminlerde ve trapez çatılarda ve ahşap binalarda kullanıldığından seçim yaparken bunlara dikkat edilmelidir.T

Genel  olarak uygulamalarda buhar dengeleyici mi buhar kesicimi kullanılacağına karar veilirken binaların ve uygulamanın yapısıda önem kazanır.binalar içten dışa hava geçişine izin veriyorda Buhar Dengeleyici,katmanlar arasından herhangi biri havayı geçirmiyorsa Buhar Kesici kullanılabilir.Uygulamada genellikle yukardaki uygulamalardan kenet çatı uygulamalarında Buhar Kesici,diğer uygulamalarda Trioplus Buhar Dengeleyici Örtü kullanılır.Buhar Dengeleyici seçiminde TYVEK harici yerli ürün kullanılıyorsa,enaz 90gr Buhar Dengeleyici kullanılmalıdır.Budan daha az gramajdaki Buhar dengeleyiciler.Yeterli performansı gösterememektedir.

Su yalıtım ürünleri kapsamında bulunan buhar dengeleyici ürünü rüzgarı, havayı geçirmez. Yüksek su basıncına karşı dayanımı bulunan ürünü hemen kurumsal web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Trio Plus 100 ürünümüz cephelerde ve çatılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Üretimini yaptığımız, yerli ürünümüz yüksek ve şiddetli su basıncına maruz kalsa dahi asla geçişe izin vermez. Yağmur sularının, kar sularının geçmesini engelleyen ancak hava geçişine izin veren  ultra esneklik sunan bir üründür.

 

BUHAR DENGELEYİCİ PERFORMANSI:

 

BUHAR DENGELEYİCİ TRİOPLUS Yüksek yırtılma mukavemeti, dayanıklılık ve üç aya kadar UV direnci ile ticari iş sahalarının zorluklarına dayanacak şekilde yapılmış bir hava ve su bariyeridir. BUHAR DENGELEYİCİ TRİOPLUS örtü, enerji verimliliği ve genel bina performansında önemli bir fark yaratmanın en kolay yollarından biridir. BUHAR DENGELEYİCİ TRİOPLUS bir bina kaplama sisteminin bir parçası olarak üç önemli alanda yardımcı olur. BUHAR DENGELEYİCİ TRİOPLUS bina sistemlerinin verimli çalışmasını etkileyebilecek ve her yıl  bina sektörüne milyarlarca dolara mal olan hava kaçağını kontrol etmekte etli olur. Yalıtımın etkinliğini azaltabilen ve ahşap hasarına ve korozyona neden olabilecek su sızmasını önler. Nem içeri girdiğinde su buharının kaçmasına izin verir, duvar sistemlerinin kurumasını sağlamak, küflenmeyi önlemeye yardımcı olmak ve bina hava kalitesini korumak ve iyileştirmek için BUHAR DENGELEYİCİ Trioplus ürünleri kullanılmalıdır.

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI:

             

Üç aya kadar UV dayanımı  sağlayacak  şekilde tasarlanmıştır

Dayanıklılık sağlamak için sağlam ve yırtılmaya dayanıklı

Buhar geçirgenliği         

İç mekan hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak için su buharının çıkmasına izin verir

Küflenmeyi önlemeye yardımcı olur

Buhar dengeleyici Hava direnci sağlar.

İzolasyonu cereyandan korur

HVAC sistemlerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için hava sızıntısını ve sızıntıyı azaltır

Daha düşük maliyetler için ısıtma ve soğutma için gereken enerjiyi azaltır

Buhar denegeleyici Su direnci   

Maliyetli ahşap ve metal hasarını ve küfü önlemeye yardımcı olur

 

İzolasyonu kuru tutar ve kurulu R değerine göre performans gösterir

 

 

Birim alan başına kütle: 100 g/m2  

Rulo ağırlığı: 16kg

Rulo boyutu: 1,60 m x 100 m
 

Kanyon Yapı´nın kendi markası olarak üretimini yaptığı tamamen milli ve yerli ürün olan buhar dengeleyiciler kategorisindeki Trio Plus ürünleri uygulandığı alanlarda %20´lere varan ısı tasarrufu da sağlamatkadır. Cephe kaplamaları için de bu özellik nedeni ile çok fazla tercih edilen bir üründür.

Sipariş vermek ve teklif almak için hiç zaman kaybetmeden incelemekte olduğunuz kurumsal sitemizin iletişim sayfası üzerinde bulunan numaralar aracılığı ile bize ulaşın.
 

 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp