Ne Aramıştınız ?

Buhar Dengeleyici TrioPlus 90

Yoğunlaşmaya karşı olarak üretilen ve hava geçirimi bulunan nem bariyerlerinin en uygun fiyatlıları ve en kalitelileri Kanyon Yapı markası ile sizlere ulaştırılmaktadır. Binaların iç duvarlarındaki nemi yönetmek için ve hava hareketlerini kontrol etmek için nem bariyerleri önemli bir konumdadır.

Sizler için geliştirmiş olduğumuz nem bariyeri, buhar dengeleyici ürünleri incelemektesiniz. Nefes alma özelliği sayesinde yapılarınızın içinde oluşan nemi dışarıya atar, rüzgarı keser ve yapının içindeki sıcak / soğuk hava verimliliğini arttırır. Nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünlerimizi incelemeden, bizden fiyat teklifi almadan asla ve asla karar vermeyin.

Trioplus 90 su yalıtım örtüleri üç katmandan oluşan hava geçişine izin veren yüksek oranda su basıncına dayanıklı, yüksek yırtılma dayanımına sahip suyalıtım örtüsüdür.TS EN 13859-1, TS EN 13859-2 Standartlarına uygundur. BUHAR DENGELEYİCİ kullanılırken delinmeden ve BUHAR DENGELEYİCİ BANT kullanılarak uygulanmalıdır.Buhar Dengeleyici suyalıtım amaçlı kullanılmaz binaların dış kabuğunun altında kabuktan su girmesi durumunda binanın su almasını engellemek için kullanılır.Trioplus Buhar Dengeleyici ürünleri ithal ürünlere karşı çok yüksek su dayanımı ve yırtılma direncine sahiptir.BUHAR DENGELEYİCİ TSE BELGESİ STANDARTLARINI VE BUHAR DENGELEYİCİ CE STANDARTLARINI KARŞILAYAN BİR ÜRÜNDÜR.

 

 

BUHAR DENGELEYİCİLER KAÇ KATMANDIR :

BUHAR DENHELEYİCİ ürünlerden tyvek ürünleri özel yapısı itibariyle diğer ürünlerden ayrılır.Tyvek Buhar Dengeleyici ürünler birbirinin içine geçmiş katmanları ile yüsek yırtılma ve su direncine sahip hava geçişine izin veren buhar dengeleyici ürünlerdir.Tyvek Buhar Dengeleyici Örtü dışında yerli üretilen ürünler.tek katmanlı ve üç katmanlı buhar dengeleyici ürünler olarak ayrılır tek katmanlı buhar dengeleyici örtüler.hiçbir su yalıtımı yapmayan ve direnci olmayan tekstil kumaşlardır.Bide üç katmandan üretilen buhar dengeleyici örtüler bulunmaktadır. bunlar dışta iki tekstil katmanı ortada ise su geçişine izin vermeyen hava geçişine izin veren tabaka bulunur. Türkiyede üretilen üç katmanlı BUHAR DENGELEYİCİ ürünlerin en iyi performansa ship ürün grubu trioplus ürünlerinde bulunur.

 T

Birim alan başına kütle: 90 g/m2  

Rulo ağırlığı: 14,5kg

Rulo boyutu: 1,60 m x 100 m

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp