Ne Aramıştınız ?

Buhar Kesici Çatı ve Cephe Örtüsü

Kanyon Yapı olarak imal ettiğimiz ve tedarik ettiğimiz Buhar Kesici Çatı ve Cephe Örtüsü ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Isının enerjisini yansıtacak olan bu ürünler sayesinde binalarda ilave izolasyon sağlanmaktadır. Buhar kesici ürünleri 3 katmandan oluşmaktadır. Alüminize polietilen katman, polipropile taşıyıcı örgü ve polietilen folyo katmanları ile eşsiz ürünler ortaya çıkmaktadır. Buhar kesici ürünlerinde yer alan bindirme payları kendi üzerinde yer alan ürünler oldukça ekonomik fiyatlıdır. Hızlı bir uygulama isteyenlerin arayacağı ilk adreslerden birisi bölgedeki ustalardır. Ustaların da ilk tercihi en uygun fiyatlı buhar kesicileri sunan Kanyon Yapı firmasıdır.

Buhar kesici ürünlerinde yer alan bindirme paylarında yine Kanyon Yapı´nın sitesinde yer alan Tyvek markalı bant ve buhar kesici bandı  ile rahat bir şekilde kullanılabilir. Ahşap çatılar için, beton çatılar için ve kenet çatı sistemleri için bize sitemizde yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ahşap çatılarınızda ve kenet çatılarınızda ayrıca beton çatılarınızda en uygun fiyatlarla buhar kesici ürünü temin edebilirsiniz. Kanyon Yapı´nın talep ettiği ürünler çatı altları için en iyi malzemeleri sizlere sunuyorlar. Çatının dış kabuğundan suyun geçmesi halinde alt tabakada kullanılan malzemeye suyun değmesi bu ürünler ile engellenecektir.

Özellikle kenet çatı sistemlerinde yer alan soğuk hava hususları ve sıcak hava geçişlerinin buhar kesiciler ile engellenmesi sağlanıyor. Bu ürün ekonomik fiyatlı olan en iyi yalıtım malzemeleri arasındadır. Buhar kesici ürünlerinin kendi içinde ayrıştığı gramajlar olmaktadır. Buhar kesicilerin üzerlerinde kullanılacak olan malzemenin ağırlığına göre ürünün gramajı seçilmelidir. Türkiye´de çatı sistemlerinde kullanılan buhar kesicilerin gramajları genellikle 140 gram olmaktadır. Sizde uygulama alanlarınız için ideal olan buhar kesici ürünün özelliğini öğrenebilmek adına 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

BUHAR KESİCİ FİYATLARI

En uygun fiyatlardan buhar kesici ürünlerini firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Kanyon Yapı firmasından sipariş vereceğiniz ürünler kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Web sitemizde yer alan BUHAR KESİCİLER kategorisini ziyaret ederek ürün çeşitlerini görebilir ve daima dilediğiniz ürün ile alakalı müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri
    Tyvek Fire Curb Yangın Geciktiricili Nem Bariyeri ürününü sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızın kurumsal web sitesinden ilgili ürünü inceleyebilir ve en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz. ...
  • Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı
    Kanyon Yapı´nın Epdm Membran alanında etkinliğini bilmeyen yoktur! Türkiyen ve Avrupa´nın bir çok ülkesinden Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı ürününü temin etmek için talepler alan firmamızda en uygun fiyatlar sizleri bekliyor. ...
  • Dow Corning Distribitör Dow Corning 791 Silikon
    Dow Corning Distribitör firması Kanyon Yapı?dan Dow Corning 791 Silikon ürününe hemen web sitemizden sahip olabilirsiniz. Sızdırmazlık mastiği olarak bilinen ve cephelerde kullanılan, giydirme cephe sistemlerinde tercih edilen bu ürün genel anlamda cam, d ...
Whatsapp