Ne Aramıştınız ?

Buhar Önleyici Nem Bariyeri Siparişi

Buhar Önleyici Nem Bariyeri Siparişi için ilk durağınız her zaman İstanbul´daki Kanyon Yapı olmalıdır. Firmamız bu alanda en uygun fiyatları sunarak, ürünleri kısa süre içerisinde istediğiniz adrese teslim ediyor. Binaları su buharından korunmasını sağlayan buhar önleyici nem bariyeri siparişi için toplu ürünleri web sitemizden temin edebilirsiniz.

Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra binaların kullanım ömrünü artıran buhar önleyici nem bariyeri özel ölçülerde üretilerek adresinize teslim ediliyor. Toplu alımlar için fiyat teklifimizi web sayfamızdan bizimle iletişim kurarak görüntüleyebilirsiniz.

Buhar Önleyici Nem Bariyeri Neden Kullanılır?


Buhar kesici olarak yapı malzemeleri arasında dikkat çeken buhar önleyici nem bariyeri, binaların betonlarında oluşan yüksek nem oranlarını düşürmek için günümüzde inşaat sektöründe sıklıkla tercih ediliyor.

Binalar için oldukça önemli bir problem olan nem ve nemin sonucunda oluşan küfler, binaların kullanım ömrünü ve performansını etkiliyor. Dolayısıyla inşaat sektöründe bu tip problemler için özel olarak yalıtım malzemeleri üretiliyor.

İklim koşulları nedeniyle nemin yüksek oranda bulunduğu bölgelerde rutubet riskini ortadan kaldırmak için amaca uygun olarak seçilen malzemelerden nem bariyeri tasarlanıyor. Buhar kesici olarak üretilen nem bariyerleri, ısı tutucular içerisinde oluşan rutubeti ve hava kabarcıklarını yok etmeyi başarıyor.

Güncel resimler ve bilgiler için Kanyon Yapı INSTAGRAM hesabımızı da takip etmeyi unutmayın.

Nem Bariyeri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Binaların ömrünü uzatan yalıtım malzemeleri, firmamız tarafından toptan satılıyor. Uygun fiyatlarla tarafınıza sunulan nem bariyeri, binaların su ile temas etmesini engelleyerek dışarıdan oluşabilecek hava akımını engelleyip binaların ömrünü uzatıyor.

Buhar dengeleyici nem bariyeri kullanmanın yapı sektöründe sağladığı birçok avantaj bulunuyor. Nem bariyeri kullanmanın sunduğu avantajlar şöyle sıralanıyor:

•    Çatlaklardan sızan hava akımlarını engelliyor.
•    Yapıda kullanılan izolasyon malzemelerinin performansını artırıyor.
•    Rüzgarla birlikte gelen yağmurun bina içerisine girişini engelliyor.
•    Yüzde yüz su geçirmezlik sağlıyor.
•    Su buharının bina içerisine girişini önleyerek yoğuşmayı engelliyor.
 

Buhar Önleyici Nem Bariyeri Özellikleri


Uzun süredir yapıların kullanım ömrünü uzatmak için kullanılan buhar önleyici nem bariyerinin genel özellikleri, yaşlanan mekanlarda meydana gelen su buharlarını uzaklaştırma ve kırma çatı uygulamalarında havalandırma problemlerini ortadan kaldırıyor.

Yalıtım ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren bir firma olarak en kaliteli buhar önleyici nem bariyeri ürünlerini sizlere sunuyoruz. Dış ortamlarda soğuk havanın çatı içerisinden geçişini engelleyen nem bariyeri, binalarda ısı kaybını engelliyor.

Dış etkilere açık çatı uygulamalarında yoğuşma problemini ortadan kaldırmak üzere özel olarak üretilen nem bariyeri, günümüzde konfor şartlarını karşılamak isteyen yapı malikleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İthal ürünlerde CE belge ve yerli üretimlerde TSE belge onayı bulunan ürünler, piyasanın en kaliteli yalıtım malzemeleri olarak öne çıkıyor.
 

Nem Bariyeri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Teknolojik yöntemlerle üretilen nem bariyeri mukavemet gücü yüksek, hafif ve dayanıklı malzemeler olarak öne çıkıyor. Yangına dayanıklı olacak şekilde tasarlanan nem bariyeri, dünya standartlarına uyum sağlayan teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kullanılacak olan alanın neminin tespit edilerek, çatı ve dış cephe giydirme çalışmalarında etkili sonuçlar alabilmek için TSE ve CE belgeli olarak üretilen buhar önleyici nem bariyeri siparişi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

En uygun fiyatlardan bu ürün grubuna ulaşmak isterseniz işletmemiz Kanyon Yapı´ya mesai saatleri içerisinde +90 216 314 56 40 numarasından daima ulaşım sağlayabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Taşyünü Fiyat Teklifi
    Taşyünü Fiyat Teklifi almak istediğiniz zaman Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilir ve firmadan en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. ...
  • Taşyünü (Taş Yünü) Modelleri ve Fiyatları
    Taşyünü (Taş Yünü) Modelleri ve Fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar, toptan sipariş işlemleri ve uygun fiyatlardan yararlanabilmek adına Kanyon Yapı firmamıza hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
  • İllbruck Ürünleri
    Aradığınız yüksek performanslı inşaat malzemeleri arasında İllbruck markasına sahip, eşsiz özelliklerdeki ürünlerin tamamına firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. ...
Whatsapp