Ne Aramıştınız ?

Butil İzolasyon Bant Siparişi

Butil İzolasyon Bant Siparişi verebileceğiniz bir yer mi arıyosunuz? Kanyon Yapı butil bant ürünleri konusunda en uygun fiyatlara piyasanın en kaliteli ürünlerinin satışını yapmaktadır. Tüm Türkiye´nin öncü firması olarak bilinen firmamız sizlerden gelen miktar taleplerini en iyi şekilde değerlendirmekte ve uygun fiyat tekliflerini sizlere sunabilmektedir.

Hemen her yüzeye iyi bir yapışma mukavemeti bulunan butil bant ürünleri metale, ahşap alanlara, camlara, plastiklere, sıva alanlarına, betonlara çok iyi derecelerde yapışabilen yalıtım için yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Kendinden yapışkanlı olan özel butil bant ürünlerimiz ile sizlerin yanındayız. Buhar dengeleyici, nem bariyeri, buhar kesici örtüler için en iyi yapışma sağlayan ürünlerimizi web sitemizden hemen inceleyebilir ve siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

BUTİL BANT ÜRÜNLERİ

Kanyon Yapı sizlere daima en kaliteli yapı ekipmanları ürünlerini sunmaktadır. Sizlerde en kaliteli butil bant ürünlerine sahip olabilmek için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımız arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaralarımızda sizlere hizmet verecek, en uygun teklifleri hazırlayacak olan müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz bitüm esaslıdır. Soğuk uygulama için uygun olan ve üst yüzü özel malzemelerden üretilen, alt yüzü ise kendinden yapışkanlı olan bu ürünler aynı zamanda su yalıtım bandı olarakda kullanılabilmektedir. Bir çok alanda uygulanması rahat ve kolay olan bu ürünlerin birden fazla avantajı bulunmaktadır. Doğal mineral kaplamaları sayesinde açık alanda uygulanan yerlerde UV dayanımı yüksek bir üründür. Sizlere sunduğumuz butil bant ürünleri esnek yapıda olması sayesinde bir çok eğimli yüzeye rahat biçimde uygulanabilen ürünlerdir.

Butil bant ürün grubumuzun ürünlerinin tamamı kendinden yapışkanlı olmaları münasebetiyle çok rahat uygulanabilir ürünlerdir. Yalnızca yalıtım işlemleri için değil aynı zamanda mağazaların vitrinlerinde, cephe kaplamalarında, seralarınızda, iklimlendirme projelerinizde, havalandırma projelerinizde çok fazla tercih edilen bir üründür. Bir çok alanda, çok farklı sektörlerde kullanılabilen bu ürünü ülkenin neresinde olursanız olun, istediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Ürün uygulandığı alanlarda derlzerde, bindirmelerin dış yalıtım aşamalarında, bindirmelerin iç yalıtım aşamalarında kullanılabilen bir üründür. Onarım amacı ile kullanım şeklide ayrıca çok yaygındır. Butil bant ürünler su buharı yalıtımında, gaz yalıtımında önemli bir konuma sahip, etkileri çok fazla olan bir üründür.

Butil Bant Neye Yarar?

Butil bant ürünü genelde sızdırmazlık malzemeleri kapsamında tercih edilen ve ayrıca derz dolgu işlemleri için kullanılabilen bir üründür.

Kullanım alanlarında genelde sızdırmazlık amaçlı kullanılır. Yapı ekipmanları haricinde havalandırma kanalları için bu ürün hava sızdırmazlığı amacı ile, araç, otomotiv, beyaz eşya sektörlerinde ise ses yutucu özelliği, emici olması özelliği nedeni ile tercih edilir. Farklı bir alandan da bahsetmek gerekirse mesela butil bantlar modüler metal su depolarında da sıkça kullanılır, bu alanda ürün su sızdırmazlığı amacı ile kulanılacaktır. Son olarak diğer bir örnek ise cephe ile ilgili. Butil bant ürünler giydirme cephe sistemlerinde ekyerlerinde ve bitiş yerlerinde kullanılmaktadır.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak ve taleplerinizi tarafımıza ulaştırmak için bize
0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı
    Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı siparişlerinizin tamamını Kanyon Yapı üzerinden Türkiye´nin herhangi bir şehrinden verebilirsiniz. ...
  • Buhar Dengeleyici Örtü
    Buhar Dengeleyici Örtü ile alakalı ihtiyacınız olan ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz firmaların başında Kanyon Yapı gelmektedir, Türkiye´nin her bölgesine, Avrupa ve diğer ülkelere gönderim mümkündür. ...
  • Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtüler
    Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtülerin tamamını Kanyon Yapı firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve sizler için tüm testleri yapılan bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. ...
Whatsapp