Ne Aramıştınız ?

Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran

Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran Siparişi için incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bilgi alabilir ve siparişlerinizi Türkiye´nin her yerinden bize iletebilirsiniz.

Sentetik bir malzemedir. Çevre dostudur.. Evet yanlış duymadınız tamamen çevre dostu bir üründür!

Çatı, cephe ve bina uygulamacılarının tamamı için gerekli olan ve özellikle yalıtım alanı için olmazsa olmaz bir üründür. Epdm Membran ürünü oldukça uzun ömürlü, çok dayanıklı ve kauçuk sentetik malzeme ürünüdür. Su geçirmeyen çatılara, binalara, bina ekipmanlarına sahip olmak istiyoranız EPDM MEMBRAN´ı tercih etmelisiniz.

BİNALARIN OLMAZSA OLMAZI, EPDM MEMBRAN

Düşük eğilimli çatılarda kullanımı yaygındır. Isı yalıtımından çok su yalıtımı için tercih edilir. Uygulaması yapılan EPDM MEMBRAN ürününün üzerinde su geçirmez bir tabaka bulunur. Çok katmanlı bir üründür. Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu ürün, aşınmaya, ozona, güneş ışınlarına, doluya karşı bile dayanıklıdır. Çatılarda, cephelerde, bina çevrelerinde yaygın olarak kullanılır.

Bu ürünü binanıza yerleştirmeyi düşündüğünüzde doğru karar vermiş olursunuz. Binalarınızda kullanmayı düşünebileceğiniz en dayanıklı ve en uzun ömürlü üründür. Çatı kaplama malzemelerinin olmazsa olmazıdır. Hava muhalefetlerinden meydana gelebilecek hemen her duruma karşı yüksek dayanıklı olan EPDM Membran ürünleri 20 sene ile 50 sene aralarında dayanıklıdır. Bu derece uzun seneler boyunca başka dayanabilen yalıtım malzemesi halen daha bulunanamıştır. Enerji verimliliği ve çevre dostu avantajındandan kısaca bahsetmek gerekirse, en iyi enerji verimliliğini alabilirsiniz. Binalarınızda aşırı ısınmayı yada aşırı soğumayı önler. Mevsimine göre serin yada sıcak kalmayı sağlayacaktır. Ayrıca çevr edostudur.

Epdm Membran ürünü uygulandıktan sonra bile çevreye zarar vermez. Topraüa zarar vermez. Diğer tüm su yalıtım malzemelerine nazaran çok daha uygun fiyatlı olan epdm membran siparişleri için Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları
    Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları hakkında kısa bilgilerin yer aldığı web sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi aldığınız tüm ürünler için teklif alabilirsiniz. ...
  • Giydirme Cephe Yalıtım Ürünleri
    Giydirme Cephe Yalıtım Ürünleri ile alakalı merak ettikleriniz, ürün detayları, bilgileri ve daha fazlası için Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi
    Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi vermek istiyorsanız hemen Kanyon Yapı´nın sitesini ziyaret ederek NEM BARİYERİ ürün kategorisini incelemenizi öneririz. ...
Whatsapp