Ne Aramıştınız ?

Çatı ve Cephe Nem Bariyeri Örtüsü

Çatı ve Cephe Nem Bariyeri Örtüsü taleplerinizde en iyi seçenekleri, en iyi ürünleri Kanyon Yapı firması sizlere sunmaktadır. Hemen inceleyeceğiniz bu site üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

NEM BARİYERİ ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN..

Nem bariyeri örtüleri hem çatılarda, hemde cephelerde kullanılabilen örtülerdir. Cephelerinizin, çatılarınızın olağan yağmur durumlarında, sıcak ve soguk havalardaki değişimlerde, kar yağdığı durumlardaki buharın geçişine izin veren yapısı ile korozyonu önleyici ürünlerdir.
Nem bariyeri ürünleri aynı zamanda buhar dengeleyici örtüler olarakda bilinir. Binalarınızdaki yapı elemanlarının tamamını koruyan bu ürünlerdeki katmanlar sayesinde yapıların nefes almasını sağlarlar.

NEM BARİYERİ SİPARİŞİ

Türkiye´nin neresinde olursanız olun nem bariyeri ürünleri siparişleri için bize ulaşabilirsiniz. Anında teklif alabileceğiniz numaralarımız iletişim sayfamzıda bulunmaktadır.Farklı gramajlarda ve ağırlıklarda bulunan bu ürünü dilediğiniz miktarlarda bizden sipariş verebilirsiniz. Yapılardaki su yalıtımını sağlayan, nefes alan, buhar geçişine izin veren buhar dengeleyici örtülerdir. Kanyon Yapı´nın sunduğu tüm ürün gruplarında olduğu gibi buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürünleride her zaman en kaliteli malzemelerden üretilmiş ve uygulandığı alanlarda uzun seneler boyunca hizmet verebilecek kapasitedeki ürünlerdir. Ürünler uygulandıkları alanlarda ani sıcaklık farklılıklarından kaynaklı olarak neme, rutubete karşı ekstra bir koruma sağlar. Su buharına, suya karşı koruması da yüksek miktarlarda olan bu ürün genellikle ülkemizde çatılarda ve dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır.

Nem Bariyeri ürünlerini uyguladığınız andan itibaren farkı hissedeceksiniz. %35´lere varan tasarruf imkanını size ve yapılarınıza sunacak olan bu ürün binanın enerji verimliliğini arttıracaktır. Yapılarda kiremit, shingle gibi eğimli çatı modelleri için uygun olan bu ürünler aynı zamanda metal çatılarda, giydirme cephe sistemlerinde, iç mekan kaplamalarında, ahşap alanlarda tercih edilmektedir.

Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu bu ürünlerde yer alan reflektif özellikler sayesinde ısı kontrolleri sağlanır. Kontrol altına alınan ısı yapıdaki enerji verimliliği için oldukça önemlidir.

Projeleriniz için indirimli fiyatlarımızı almak için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Nem Bariyeri Su Geçirir Mi?
    Nem Bariyeri Su Geçirir Mi? Nem bariyerleri ve buhar kesiciler hakkında önemli bilgilerin yer aldığı Kanyon Yapı firmasından hem bilgi sahibi olun, hemde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlardan sipariş verin. ...
  • Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumları
    Birden fazla nem bariyeri çeşidi vardır. Piyasada oldukça fazla olan bu ürün çeşitliliği karşısında en iyisini aramak biraz sizin için zor olabilir. Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumlarını sizler için sayfamızda toplarladık. ...
  • EPDM Membran Fiyat
    EPDM Membran Fiyat hususlarında uygun iskonto oranları ile ideal fiyatları her zaman Kanyon Yapı´dan alabileceğinizi biliyor muydunuz? Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından hemen bilgi alabilirsiniz. ...
Whatsapp