Ne Aramıştınız ?

Cephe Makasları

Yapı ve yalıtım da kapı ve pencere sistemlerinde en çok kullanılan ve muhakkak gerekli olan kilit sistemlerinde veya pencere aksesuarı sektöründe yer alan cephe makasları birçok markada sizlerin tercihine sunulurken cephe makasları ağır yük cephe makası olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Kanyon Yapı tarafından satışa sunulan Kale Atlas cephe makası sizlerin kullandığınız alanda ağır yük makası sayesinde her yöne güvenlik sağlayabilmesi olanak sunar.

Pencere ve kapı sistemleri denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Kale kapı pencere bu alanda almış olduğu birçok başarı belgesi ve bunu takiben katılmış olduğu fuarlar ile ürünlerini sergileyerek uluslararası platformda tanınan ve ısı yalıtımı ile pencere sistemlerinde uzun ömürlü kullanım sağlayan Kale Atlas ağır yük makası ürünü ile sektörde profesyonel yeni kullanıcıların beğenisine sundu. G.U. Sterling cephe markası ise global standartları belirleyen Securistyle İngiltere´de üretilip Üstün kaliteye sahip olarak firmaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmektedir.

Bu ürünün özellikleri üretim hataları ve paslanmaya karşı 12 yıl garanti içermesi, yüksek korozyona karşı dayanıklı olması ve oldukça dayanıklı bir çelikten elde edilmesi uluslararası standartlara uygun olarak üretilerek böylece sorunsuz ve uzun yıllar kullanım sağlaması açısından oldukça önemli bir üründür. Cephe makası ağır yük cephe makası ve kale cephe makası gibi cephe makası seçenekleri de yer almakta ve bu ürünler fonksiyonel özellikleri ve markaları açısından değişiklik göstermektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.