Ne Aramıştınız ?

Cephe ve Yalıtım Malzemeleri

Cephe ve Yalıtım Malzemeleri satış firması Kanyon Yapı sektörün en kaliteli ürünlerini, en uygun iskonto oranları ile sizlere sunuyor, hemen sitemizden tüm ürün gruplarımızı inceleyin ve anında fiyat alın. Cephe ve yalıtım malzemeleri binaların dış cephe kaplamalarında, duvar, tavan ve döşemelerini açığa çıkaran yapı elemanları olarak kullanılmaktadır. Tesisat sistemleri ile kapı ve pencere izolasyonlarında da dış cephe yalıtım malzemesi olarak kullanılan bu ısı yalıtım malzemelerinden yapılan doğrama ve yalıtım camları da etkili bir sıcaklık için önemli bir rol oynamaktadır. 

Cephe ve Yalıtım Malzemelerinin Önemi


Binalar için dış kaplama malzemeleri seçiminde tereddüt olmaması için ısı yalıtım malzemelerinin özelliklerinin iyi bilinmesi dikkate alınması gereken bir husustur. Ayrıca pencere çerçeveleri güçlü ısı yalıtım malzemeleridir. Bunlar, orada yüksek düzeyde "yalıtım" sağlayarak enerji tasarrufuna yardımcı olan temel yalıtım malzemeleridir.

Bunun yanı sıra bina yalıtımı özel bir faaliyet alanıdır ve kendine ait birçok ek işlevi vardır.

Kanyon Yapı´ya sitede yer alan numaralardan hemen ulaşabilir ve en uygun fiyatları temin edebilirsiniz. Bir çok ürüne firmamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Cephe ve Yalıtım Malzemelerinin Özellikleri


Cephe ve yalıtım malzemeleri ısı iletkenlik katsayıları küçük olması gereken yapı malzemeleri olarak ele alınabilir. Böylece bu ürünler enerji tasarrufu konusunda oldukça başarılı olmaktadır.  
Ayrıca binalarda kullanılan yalıtım malzemeleri ağır olmamalıdır.

 Kokusuz olması gereken bu malzemeler, uzun vadede zararlı kokular yaydıkları taktirde kullanım esnasında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilir. Sahip olmaları gereken en önemli özelliklerde bir diğeri ise su ve nemi emebiliyor olmalarıdır.

Bakteri ve haşerelerin barınmaması gereken bu ürünlerin uzun ömürlü bir kullanım sunması için çürümeye dayanıklı olması da gerekmektedir.  

Kanyon Yapı´nın güncel instagram gönderilerini incelediniz mi?
 

Cephe ve Yalıtım Malzemeleri Uzun Ömürlü müdür?


Bina yalıtımı,
malzemenin üretiminden uygulamasına kadar birçok alana dokunan zahmetli, çok boyutlu detay bir çalışmadır. Bu nedenle ekonomi, fizik, kimya, makine mühendisliği, inşaat ve mimarlık gibi birçok bilim dalı binaların yalıtımı için birlikte çalışmaktadır. Bu alanları birleştirme ihtiyacı en uygun yalıtım malzemesini üretmektir.

 Yalıtım malzemesinin amacı istenmeyen etkiyi ortadan kaldırmak veya en aza indirmektir. Dolayısıyla Cephe ve yalıtım malzemeleri olarak bilinen bu yapı malzemelerinin sahip olmaları gereken çok sayıda özellik bulunmaktadır. Kullanımı ile birlikte pek çok avantaj sağlayan ve uzun ömürlü olmaları sebebi ile tercih edilen ekipmanlar, kullanımları ile birlikte ısı ve enerjiden tasarruf sağlar.

Türkiye´nin öncü firması Kanyon Yapı´ya hemen ulaşın. Teklif talepleri için +90216 314 56 40 numarasından bizi arayın.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • İllbruck Ürünleri
    Aradığınız yüksek performanslı inşaat malzemeleri arasında İllbruck markasına sahip, eşsiz özelliklerdeki ürünlerin tamamına firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile erişebilirsiniz. ...
  • Tremco illbruck Türkiye
    Türkiye´de Tremco illbruck ürünlerine erişmek istiyorsanız web sitemizde yer alan ürün gruplarını inceleyebilir ve hemen en uygun fiyatlardan bu eşsiz eserlere erişebilirsiniz. ...
  • Knauf Ara Bölme Yalıtımı Malzemeleri
    Knauf Ara Bölme Yalıtımı Malzemelerini incelemek ve hemen sipariş vermek için Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ...
Whatsapp