Ne Aramıştınız ?

Dış Cephe Yalıtımı Ürünleri

Dış Cephe Yalıtım Malzemeleri Fiyatları ve Modelleri ile alakalı bilgi edinmek ve ürünleri sipariş verebilmek için bize sitemizde yer alan numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kanyon Yapı sitesinde yer alan ürünleri Türkiye´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırabilmektedir. Detaylar için bizi aramaktan asla çekinmeyin. Bugün sizlere mükemmel dış cephe yalıtım ürünleri mantolama malzemesinin nasıl olması gerektiğini anlatacağız. Çünkü biliyoruz ki, sıradanlık firma olarak bizim işimiz değil. Eğer bir bina, ısıyı kucaklayan bir dost gibi olacaksa, işte aranan özellikler;

•    Isı İletimi Konusu
İdeal mantolama malzemesi, ısıyı iletmede muazzam olmalıdır. Isı iletkenlik değeri  sıfıra yaklaştıkça, o malzeme ısıyı daha az geçirir.

•    Ekonomik Olarak Uygunluk
Cebinizden fazla para çalmayan bir malzeme arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. Ekonomik olması da mükemmel mantolama malzemesinin olmazsa olmazları arasında.

•    Dayanıklılıkta Sınır Olmaması
Haşere ve parazitleri ev sahibi yapmayacak bir malzeme arıyorsanız, bizi tercih etmelisiniz. Mantolama malzemelerimizde, dayanıklılık standartlarından asla taviz vermiyoruz!

•    İşlenirlik Konusu
Bizim malzemelerimiz gerçek anlamda sanat eseridir! İşlenebilir özellikte olması, her projede kolaylıkla kullanılabilme avantajı sağlar.

•    Buhar Direnci Olması
Mantolama malzemelerimiz, buharı dışarı atmada ustadır. Yüksek buhar difüzyon direnci, içerideki havayı dengede tutar ve konforunuzu zirveye çıkarır.

•    Isıyı Tutmasının Önemi
Sizi sıcacık tutan malzemeler arıyorsanız, aramayı bırakın! Bizim mantolama malzemeleri ısıyı içinde hapsedip, onu size hediye eder.

•    Sıvı Tutma Becerisinin Olması
Yağmur yağsa da bizim malzemelerimiz muazzamdır. Sıvıyı tutma konusunda başarılı olması, binalarınızı hemen her türlü hava koşuluna karşı korur.

Dış Cephe Yalıtım Ürün Özellikleri

Dış cephe yalıtım ürünleri her zaman için kokusuz olmalıdır! Bizimkiler, burnunuzun konforunu düşünerek özenle seçilmiştir. Şimdi soruyoruz, neden sıradan olasınız ki? Biz, firma olarak mantolama malzemelerinde öncü firmanın kendisiyiz. Unutmayın, bizimle inşa ettiğiniz her bina, bir başyapıt olacaktır.

Siz de mükemmelin peşindeyseniz, bize katılın. İzolasyon sanatı, bizimle daha güzel olacaktır!  Özellikle de Knauf ve Taş yünü mantolama levhaları sizleri bekliyor! Evet, bunu duymuş olabilirsiniz, ancak bizimle keşfedilen bilgiler sizi şaşırtacak! Knauf levhalar, petrolden elde edilen, beyaz renkli ve kapalı gözenekli ısı yalıtımın ürünleridir! Hareketsiz ve kuru havayı içinde barındırarak ısı yalıtımını en iyi sağlayan malzemelerden biridir. Eğer ekonomik ve etkili bir çözüm arıyorsanız, firmamızın ürünleri tam size göre diyebiliriz!

En Bilinen Dış Cephe Sistemleri

Öte yandan Knauf levhalar ise polistiren sert köpüğün banttan çekilerek üretilen bir harika malzemedir! Isıl iletkenlik katsayısı Knauf ´a oranla biraz daha düşük olabilir, ancak basma mukavemetindeki zaferi ile öne çıkar diyebiliriz. Toplamda birçok sıcaklık kullanım aralığı ve E sınıfı yangına tepki sınıfıyla, bu malzeme her türlü sınavı geçmeye hazır! Biraz daha maliyetli olsa da, Knauf mantolama levhaları, dayanıklılığıyla sizi şaşırtacak!

Taş yünü olan levhalar, kireçtaşı, dolomit, bazalt gibi minerallerden elde edilen bir mucizedir! Erimiş camın lif haline getirilmesiyle ortaya çıkan bu malzeme, %99 hava boşluklarından oluşur ve ıslanmamalıdır. Islanırsa, özelliklerini kaybeder ve kim ister ki ürünün zayıflamasını? Bu yüzden taş yünü olan levhalar, kuru kalma konusunda ustalığıyla öne çıkar. Eps ve Knauf ´e göre maliyetli olabilir, ancak ısı yalıtımında taşın sağlam temsilcisidir!

Sipariş talepleriniz için KANYON YAPI firmamıza Dünya´nın her yerinden +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kendinden Yapışkanlı Yalıtım Bandı
    Kendinden Yapışkanlı Yalıtım Bandı ürünlerini inceleyebileceğiniz ve bu ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olabileceğiniz firma " KANYON YAPI´YA " hoşgeldiniz. ...
  • Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi
    Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi vermek istiyorsanız hemen Kanyon Yapı´nın sitesini ziyaret ederek NEM BARİYERİ ürün kategorisini incelemenizi öneririz. ...
  • Su Geçirmez 3 Katmanlı Nem Bariyeri
    Su Geçirmez 3 Katmanlı Nem Bariyeri taleplerinizde en uygun fiyatları sunacak olan Kanyon Yapı firmamız sizlere ulaşmakta ve nerede olursanız olun kısa süre içerisinde ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. ...
Whatsapp