Ne Aramıştınız ?

Dow Corning 895

Strüktürel Cephe Silikonu, cam ve alüminyumun strüktürel olarak birbirlerine yapıştırılmaları (bonding işlemi) için özel tasarlanmış olan, tek bileşenli, nötr sertleşen bir silikon formülüdür.

Tek komponentli cephe elemanları silikon macunu olan Dow Corning 895 ürünü geliştirilmiş en son Strüktürel Cephe uygulamalarına ve koşullarına uygundur. Kaplanmış, emaye ve reflektif camlara, polyester toz ve eloksalli ürünlere, paslanmaz çelik profillere uygun olarak üretilmekte olan bu ürün aynı zamanda uygulandığı alanda aşındırma yapmaz ve kokusuzdur. Tek komponentli ürünler arasında yer alan Dow Corning 895´in yararları ise;

* Mükemmel mekanik özelliklere hazidir.
* Yüksek gerilme olan direnci sayesinde esnek yapı uygulamalarında ideal bir malzemedir.
* Sertleşen macunlar dış hava koşullarına mükemmel dayanır ve aynı zamanda ultraviole ışınlara, ısıya ve rutubete yüksek direnç göstermektedir.

Dow Corning 895 tek komponentli nötr çalışan özellikle cam, metal ve diğer yapı elemanları için kullanılmakta olan yapıların tümü için tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda mevcut yapı elemanlarının takviye edilmesi için gerekli olan onarım işlerinde de kullanılmaktadır.

Strüktürel Cephelerde DOW CORNING 895 Macunu fabrikada uygulanmalı ve optimal  yapışma performansı  sağlayan  koşullarda çalışılmalıdır. Cam dizaynının elvermediği durumlarda  veya onarım hallerinde şantiyede  çalışılabilir. Bu macun, prEN  1 3022 ve EOTA  Kılavuzuna göre Avrupa standartlarına uygun geliştirilmiştir.

DOWSIL™ 895 Strüktürel Silikon

DOWSIL™ 895 Strüktürel Silikon, tek bileşenli, nötr sertleşen ve cam, metal ve diğer malzemelerin strüktürel olarak birbirine yapıştırılması için kullanılmaya yönelik bir silikon dolgudur. DOWSIL™ 895, geniş bir malzeme yelpazesine mükemmel bir şekilde yapışabilen yüksek modüllü bir dolgudur. DOWSIL™ 895, mevcut Avrupa strüktürel silikonlu cephe standardı olan Avrupa Teknik Onayı Ortak Esasları (ETAG 002) uyarınca bağımsız kuruluşlar tarafından test edilerek, Avrupa Teknik Onayı” (ETA) almaya hak kazanmıştır. Bu onaya dayalı olarak, ürünün CE işaretini taşımasına izin verilmiştir.

Ürün hakkında tüm detayların yer aldığı ürün tanıtım klavuzumuzu sağ taraftaki butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Daha fazlası ve sipariş için hemen firmamıza +90 ( 216 ) 314 56 40 numarasından ulaşın.


Ürün Resmi
Whatsapp