Ne Aramıştınız ?

Dow Corning Distribitör Dow Corning 791 Silikon

Dow Corning Distribitör firması Kanyon Yapı’dan Dow Corning 791 Silikon ürününe hemen web sitemizden sahip olabilirsiniz. Sızdırmazlık mastiği olarak bilinen ve cephelerde kullanılan, giydirme cephe sistemlerinde tercih edilen bu ürün genel anlamda cam, doğrama işlerinde en uygun üründür. Tek komponentli olan ve nötr bir şekilde kürlenen DOWSIL ürünü düşük modüllü silikon mastiktir.

Genleşme ve birleşme derzlerinizde, pervazlarda ve diğer harekete sahip olan bir çok alanda kullanımı uygun üründür. Dowsil 791 ürünü nötr kürlenmektedir. Az kokulu olan bu ürün ISO 11600-F&G 25LM normlarına uygun olan bir ürün olarak bilinir. Ozon ve UV ışınlarına karşın dayanıklı olan bu ürün bir çok hava durumunda formunu bozmadan kalır. Aşırı sıcaklarda dahi kabiliyetini kaybetmeyecek olan bir üründür.

SNJF,  ISO 11600 F&G 25LM,  DIN 18540 Class F,  EN 15651 - CE MARK belgelerine sahip olan bir üründür.

DOWSIL 791 KULLANIMI

Uygulamanın yapılacağı alanların kuru, tozdan arındırılmış olması gerekir. Temiz yüzeylerde yağdan arındırılmış olan bölgelerde çekinmeden kullanabilirsiniz. Pürüzsüz olan yüzeylerde ilgili ürünü kullanabilirsiniz. Betonlarda, tuğlalarda ve sıva benzeri pürüzlü olan alanlarda toz parçacıklarının arındırılması gerekir.

MASKELEME

Derzlerdeki kenarlarda bulaşmayı önlemeniz için ve en doğru şekilde bitişi elde edebilmek için bant ile maskeleme yapılması önerilir. Yüzeydeki düzeltme işlemlerinde yada şekil verme işlemleriniz bitince maskeleme bantınızı hemen sökmeniz önerilmektedir.

Primer ile alakalı olarak genelde primer kullanımı gerekmemektedir. Fakat bazı yüzeylerde maksimum yapışma elde edilmesi nedeniyle ihtiyaç duyulabilmektedir. Ürün uygulaması için profesyonel destek almanız önerilir.

Dowsil 791 silikon ürünü sızdırmazlık mastiği olarak bilinir ve kuru & serin ortamda ürünü muhafaza etmeniz önerilir. Kullanım süresi ürünlerin imal edildiği tarihten itibaren 12 aydır. Kanyon Yapı’dan her daim en iyi ürünleri edinebilir ve ihtiyacınız olan işlerinizde sizi uzun seneler boyunca destekleyici ürünlere firmamızdan sahip olabilirsiniz. Kalite bizim için en önemlisidir. Sizlere sunduğumuz ürünlerimizde aranan ilk özellik kalitedir.

Kaliteli ürünleri satın almak istediğinizde bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hemen arayın ve size en kaliteli ürünlerimizi kısa süre içerisinde ulaştıralım.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Taş Yünü Neden Tercih Edilir?
    Türkiye´nin yüksek miktarlarda taşyünü satışlarında bulunan firması Kanyon Yapı bilgilendirmeye devam ediyor. Taş Yünü Neden Tercih Edilir? sorusunun yanıtı için sitemizi ziyaret edin. ...
  • Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı
    Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz. Türkiye´den bir çok ülkeye ürünlerimizi kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz. ...
  • Tyvek Modelleri ve Fiyatları
    Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden ihtiyacınız olan Tyvek Modelleri ve Fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız ile sizlere en uygun fiyatalrı sunuyor ve en kaliteli ürünleri ulaştırıyoruz. ...
Whatsapp