Ne Aramıştınız ?

Dowsil 791

Dowsil 791 Silikon Sızdırmazlık Mastiği ürünü genel anlamda hava sızdırmazlığı için tasarlanmıştır. Tek bileşeni bulunan, orta modüllü olan bir elastik dolgu macunudur. İhtiyacınız olan kaliteli bir hava sızdırmazlığı elde etmek ise Dowsil 791 tam size göre. En ekonomik seçenekler ile en kaliteli işlere sahip olabilmek adına hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu ürün önemli derz hareketlerine karşın uyum sağlayabilmektedir. Esnek bir contaya dahi hızlı kürleşen bu ürün, nötr kürlenen, tek bileşenli olan bir mastiktir. Kürleşme ile esnek, iyileştirilebilir bir derz contasına dönüşebilen silikon formülasyonu içerir.

Ultra esnak olan bu inşaat silikon ürünü giydirme cephelerin dezlerinde hemen her hava koşuluna karşı dayanıklı olan bir ürünü size sunar. Üstelik sızdırmazlık sağlanması için de özel olarak tasarlanan hareket kabiliyetine de sahiptir. Dowsil 791 ürünü ultra esnek bir üründür. Üstün performanslı
silikon mastik arayanlar için en uygun fiyatlıları Kanyon Yapı ile ülkenin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırılabilmektedir.


DOWSIL™ 791 ULTRA ESNEK İNŞAAT SİLİKONU


Nötr Silikon Mastik olarak da bilinen bu ürün en yaygın olarak cephe uygulamalarında, giydirme cephe işlerinin sızdırmazlık alanlarında, camlarda, doğrama işlerinde kullanılmaktadır.  Dowsil 791 ürünü tek komponentli nötr silikon ürünü mükemmel derece izolasyon sağlar. Güneş ışınlarına, yağmur suyuna, kara, ozona, aşırı olan ısı koşullarına karşı uygulandığı alanda dayanıklılık sağlar. Dowsil ürünü çekme ve sıkıştırma hareket kabiliyetlerinde orjinal derz genişliğinde +-%50´si kadardır. Siyah, gri ve şeffaf renklerde ürün sipariş verilebilmektedir.

Kanyon Yapı´da Dowsil markalı ürünlerin her zaman en uygun fiyatlılarına sahip olursunuz. Adetli alımlarınız için müşteri temsilcilerimize
0216 314 56 40 telefon numarasından mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Kapı ve pencerelerin etrafındaki çevre sızdırmazlıkları için uygun olan bu ürün aynı zamanda genleşme ve kontrol derzlerinin, beton panellerinin, giydirme cephe sistemlerinin sızdırmazlığı için kullanılabilir. Bir çok inşaat malzemesi ile mükemmel yapışma sunan bu ürün kolay kullanımı sayesinde hemen her işletme tarafından tercih edilir.

Detaylı bilgi ve uygun fiyatlardan yararlanabilmek adına bize sitemizdeki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp