Ne Aramıştınız ?

Dowsil 796

DOWSIL™ 796 PVC-U, Alüminyum ve Ahşap Silikon Mastiği ürünü tek bileşenlidir. Bu ürün daha çok PVC, cam kapalamalı yüzeyler ve tuğla işlerinde kullanılır. Nötral silikon yapıştırıcısı olan bu ürün kapılarda, pencerelerdeki çevresel yapıştırmalarda Kanyon Yapı firmasından talep edilen ürünler arasındadır. Cam cephe sistemlerinde, havalandırmalı cephelerde, prefabrik evlerde ve giydirme cephelerde Dowsil ürünleri arasında en çok talep aldığımız Dowsil 796 ürünüdür.

İlgili ürün primersiz uygulanır. Her türlü hava şartına maksimum dayanıklılık sağlayan bu silikon ürünü nötr silikon macunudur. Çok sayıda yüzeye primersiz iyi yapışma sağlamaktadır. Düşük modüllü, yüksek esnekliğe sahip olan bir üründür.

Dowsil 796 Nötr Pencere Montaj Silikonu

 

İlgili ürün küf ve mantar oluşumuna karşı dayanıklı olan, yüzeylerde korozyona sebebiyet vermeyen ve her hava koşuluna dayanıklı olan bir üründür. Pencere montaj silikonu olarak da adlandırılan bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilmek için Kanyon Yapı firmasına +90 216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye´nin önde gelen Dowsil toptan satış merkezlerinden olan firmamızı aramadan, teklif almadan alım yapmayınız. Türkiye´nin her şehrine kısa süre içerisinde gönderim yapılan bu ürünümüz ayrıca Avrupa´ya da kısa süre içerisinde gönderimler yapılabilmektedir.

Ürün Resmi
Whatsapp