Ne Aramıştınız ?

DOWSIL 895 Cephe Silikonu

Kanyon Yapı´nın satışını en fazla yaptığı ve en çok talep edindiği ürünler arasında yer alan " DOWSIL 895 Cephe Silikonu " ile alakalı bir çok detaya & bilgiye bu içerikten erişebilirsiniz.

Tek bileşenli olan bu ürün nötr olarak kürlenmiş olan silikon yapıştırıcılar arasında en iyi performansı edineceğiniz ürünler arasındadır. Dowsil ürünleri arasında yer alan bu ürün camda, metalde ve diğer bina ekipmanlarında çok rahat bir şekilde strüktürel bonding uygulamaları içerisinde kullanılmaktadır. Sürekli bir şekilde havanın ve su ile alakalı bariyerin oluşması için, doğal olan hava olaylarına karşı dirençli bir üründür. Cama sunulan sismik aktivite altında esnek tutunması sağlanılmaktadır. Uzun bir dönem boyunca UV ışığına maruz kalacak durumlara karşı da mukavemeti yüksektir.

En iyi fiyat teklifleri ile Dowsil 895 ürününe sahip olabilmek adına Kanyon Yapı firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

DOWSIL 895 Cephe Silikonu SiparişiKasırgalara ve tayfunlar gibi doğal olaylara karşı oldukça dayanıklı bir üründür. Yapısal camlama için Avrupa standartlarının bir çoğunu karşılayacak olan bu ürün farklı yüzeylerde mükemmel derecede yapışma sağlar. Geniş sıcaklık aralığı bulunan alanlarda mükemmel bir stabilite edinir.

Ürün ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve ürüne Türkiye´de en uygun fiyatlardan ulaşmak için Kanyon Yapı müşteri temsilcilerini aramanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda en uygun dowsil 895 teklifi için iletişim sayfamızda yer alan e-mail adresimize taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Fiyatına Yapı Malzemeleri Satışı
    Toptan Fiyatına Yapı Malzemeleri Satışı için Kanyon Yapı firması sizlerin hizmetindedir. Firmamızın kurumsal sitesi üzerinden satışını yaptığımız tüm ürünleri inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan ürünlere sizlerde sahip olabilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Fiyat
    EPDM Membran Fiyat hususlarında uygun iskonto oranları ile ideal fiyatları her zaman Kanyon Yapı´dan alabileceğinizi biliyor muydunuz? Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından hemen bilgi alabilirsiniz. ...
  • En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi
    Kanyon Yapı olarak En İyi Çatı İzolasyonu Hangisi sorusunun yanıtı olacak nitelikteki bu değerli içeriği web sitemizde paylaştık. Hizmet almadan önce bilgi almak isterseniz bu içeriği inceleyebilirsiniz. ...
Whatsapp