Ne Aramıştınız ?

Dowsil 895

DOWSIL™ 895 Strüktürel Cephe Silikonu olarak bilinen bu ürün tek bileşenli ve nötr kürlenen silikon yapıştırıcıdır. Cam üzerine, metal üzerine ve diğer bina bileşenlerinin hemen hepsine uygulanabilir üründür. Sürekli bir hava ve su bariyeri şeklinde koruyucu görevini de yapar. Bir çok doğa olayına karşı Dowsil markasının kalitesinin de bütünleştiği, birleştiği Dowsil 895 ürünü için teklif almak adına Kanyon Yapı firmasına hemen ulaşabilirsiniz.

Dowsil DC 895 SG Strüktürel Cephe Silikonu 310 ml  ürünleri cama sismik aktivite altında esnek bir tutum sağlıyor. Uzun dönem UV ışınlarına maruz kaldığında bile mukavemet derecesi çok yüksektir. Takviye elemanların yapı panellerinin yapıştırılmasında da kullanılan bir üründür. Avrupa standartlarını karşılayan bir üründür. Geniş sıcaklık aralıkları sayesinde mükemmel stabiliteye sahiptir.

Ürün ile alakalı en uygun fiyatlardan Türkiye´nin her yerinden Dowsil markasına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün için müşteri hizmetlerimize 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.
 

Ürün Resmi
Whatsapp