Ne Aramıştınız ?

Dowsil 993 SG

Strüktürel Cephe Silikonu olarak tanınan ve bilinen Dowsil markasına ait 993 ürünü camlar ve alüminyum strüktürel olarak birbirlerine yapıştırmalar için özel olarak tasarlanarak üretilen ürünlerden birisidir. Dowsil markasının en çok talep alan ürünlerinden olan bu ürün çift bileşenli, nötr sertleşen bir silikondur. Açık ve koyu renk olarak renklere sahip olan bu ürün 25 kiloluk ve 250 kiloluk variller ile satışa sunulmaktadır. Bir çok başarılı projede imzası olan Dowsil 993 Cephe Silikon ürünü sahip olduğu belgeler ile de yapılar için güven sağlamaktadır.

Dowsil Dc 993 Strüktürel İki Bileşenli Silikon ürününe 275 Kiloluk dev setler halinde siparişlerinizi Kanyon Yapı firmamızdan verebilirsiniz. Strüktürel  cepheler için EOTA tarafından geliştirilmiş olan Avrupa Standartlarına uygun olan bu ürün, kaplamalı, emaye baskılı, reflektif camlar için ve eloksal kaplamaya sahip olan, polyester boyalı alüminyum yüzeylere sahip olan & paslanmaz çelik alanlarına dahi uygulanabilen dev özellikleri bulunan bir üründür. Üstün yapışma özelliği bulunan bu ürün yüksek mekanik özelliklerle sizlerin adresine ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi firmamıza ait olan +90 216 314 56 40 numarası üzerinden hemen verebilirsiniz.

Dowsil Dc 993 Strüktürel İki Bileşenli Silikon

 

Dowsil 993 kokusuzdur. Korozyona sebebiyet vermeden hızlıca kürlenen bu ürün -50 derece ve +150 derece sıcaklık aralıklarında bile mükemmel kararlıkta olan bir üründür. Ozona dayanıklı olan bu ürün uygulama sırasında ekstra bir ısıtmaya ihtiyaç duymamaktadır. Sektördeki cephe ustalarının neredeyse tamamına yakını bu muhteşem ürünü düzenli olarak bizden temin etmektedir. Sizlerinde aradığı ürünler arasında yer alıyorsa, her zaman stoklarımızda bulundurmaya özen gösterdiğimiz, stoklu ürünlerden en uygun fiyatlara almak için bize ulaşabilirsiniz. Darbeye dayanıklı pencere sistemlerinin en önemli unusuru olan Dowsil 993 ürünü strüktürel performans kabiliyeti muhteşem olan ürünlerdendir. Kürlenmenin ardından bu ürün hava şartlarına muhteşem bir performans göstermektedir. Sıcaklığa, neme karşı dahi özel bir dayanıklılığa sahip üründür.

Kanyon Yapı´nın sizler için özel olarak hazırlamış olduğu bu bilgiler özgün bir şekilde ürün ile alakalı detaylara sizlerin erişmesi için hazırlanmıştır. Dowsil markalı strüktürel cephe silikon ürünü bir çok metal yüzeye rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olmasının yanı sıra kaplamalı, kaplamasız camların bir çoğuna primersiz yapışabilmektedir.

Ürün ile alakalı daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilir ve müşteri hizmetleri hattımızdan anında bilgi alabilirsiniz.

 

Ürün Resmi
Whatsapp