Ne Aramıştınız ?

Dowsil 993

DOWSİL 993 SG:

Strüktürel Cephe Silikonu, cam ve alüminyumun strüktürel olarak birbirlerine yapıştırılmaları (bonding-işlemi) için özel olarak tasarlanmış olan, çift bileşenli, nötr sertleşen bir silikon formülüdür.

AMBALAJ
993 SG Katalizör 25 Kg
993 SG Baz 250 Kg / Varil

RENK
Siyah, Gri (Açık / Koyu)

Dow yüksek performanslı silikon dolgular sunmaktadır. Her dolgu, belirli bir uygulama için geliştirilmiş ve test edilmiştir ve Dow tarafından özel olarak onaylanmadığı sürece, amaçlanan kullanımından başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Ürünlere özel bilgilere, consumer.dow.com/construction adresinden erişebilirsiniz. Strüktürel Silikon Dolguları Aşağıdaki Dow silikon dolguları, strüktürel silikonlu cephe uygulamaları için kullanıma sunulmaktadır:

DOWSIL™ 993 Strüktürel Silikon

DOWSIL™ 993 Strüktürel Silikon, iki bileşenli, hızlı ve nötr sertleşen ve cam, metal ve diğer panel malzemelerinin strüktürel olarak birbirine yapıştırılması için kullanılmaya yönelik bir silikon dolgudur. Geleneksel tek bileşenli silikon dolgulara kıyasla, DOWSIL™ 993’ün hızlı sertleşme özelliği, strüktürel olarak yapıştırılmış giydirme cephe birimlerinin uygulamalarının daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine izin verir. DOWSIL™ 993, geniş bir malzeme yelpazesine mükemmel bir şekilde yapışabilen yüksek modüllü bir dolgudur. DOWSIL™ 993, mevcut Avrupa strüktürel silikonlu cephe standardı olan Avrupa Teknik Onayı Ortak Esasları (ETAG 002) uyarınca bağımsız kuruluşlar tarafından test edilerek, Avrupa Teknik Onayı” (ETA) almaya hak kazanmıştır. Bu onaya dayalı olarak, ürünün CE işaretini taşımasına izin verilmiştir.

Ürün Resmi
Whatsapp