Ne Aramıştınız ?

Dowsil DC 3362

Yalıtım Camı Tabanı ve Katalizörü olarak da bilinen Dowsil 3362 ürünü en uygun fiyatlarla Kanyon Yapı´da..  Yüksek performansa sahip olan yalıtım camlarının üretilmesi aşamasında özel şekilde geliştirilmiş olan bu ürün, çift bileşenli ve nötr sertleşen bir silikon dolgudur diyebiliriz. Argon gazı dolumuna sahip olan yalıtım camlarının sızdırmazlığı için bu ürün geliştirilmiş ve ülkemizin hemen her şehrinden Kanyon Yapı´dan temin edilmektedir. En uygun fiyatları sunan firmamızdan satın alacağınız Dowsil markalı ürünleri ülkemizin her iline kısa süre içerisinde geniş sevkiyat ağımız sayesinde ulaştırabilmekteyiz. 25 kilo ve 250 kiloluk varillerle temin edebileceğiniz bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğinizde ise bizlere +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Dowsil 3362 isimli bu ürün yüksek performansa sahiptir. Konutlarda, ticari yapılarda kullanımı oldukça yaygın olan bir üründür. Hava ve gaz dolgulu ısıcam ünitelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, özel cam türlerinin birleşiminde kullanabileceğiniz, strüktürel camlamada kullanılan IG ünitelerinde, yüksek performansa sahip yalıtım cam ünitelerinin imalatlarında tercih edilen bu ürün hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dowsil DC 3362 Yalıtım Camları için Dolgu Silikonu Özellikleri


Ürün kullanımının ardından bir çok avantajı beraberinde getirmektedir. Dowsil DC 3362 Yalıtım Camları için Dolgu Silikonu ürünü özelliklerine baktığımızda;

* Yüksek seviyede UV maruziyeti beklenmektedir.
* Yüksek ısı veya nem ile karşılaşılabilecek yerler
* Soğuk iklimlerde
* Avrupa Teknik Değerlendirmesi ETA-03/0003
* Avrupa Teknik Değerlendirmesi ETAG-002

Toptan Dowsil siparişi için Kanyon Yapı firmasına ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Ürün Resmi
Whatsapp