Ne Aramıştınız ?

DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar

DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar hakkında bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan ürüne erişmek isterseniz KANYON YAPI firmamızı hemen arayabilirsiniz.

DOWSIL silikon ve yapıştırıcılar sahip oldukları yüksek mekanik özellikler ve geniş kullanım alanları ile pek çok farklı alan ve sektörde yaygın bir kullanıma sahip hale gelmişlerdir.

Kokusuz olmaları sebebi ile kullanım esnasında sağlık açısından herhangi bir problem yaşanmasına imkan tanımayan bu ürünler, korozyona uğramaması adına dirençli şekilde üretilmektedir. -50°C ila 150°C geniş sıcaklık aralığında bile mükemmel kararlılık sağlayan, ozon dirençli DOWSIL silikon ve yapıştırıcılar kullanımı ile birlikte çok sayıda avantaj sağlar.


DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcıların Kullanım AlanlarıA ve B bileşenlerinin akışı sabit olduğu için herhangi bir ısıtma gerektirmeyen bu ürünler, darbeye dayanıklı pencere sistemleri ve yeni inşaat ve yenileme için uygundur. Kullanımı ile birçok avantaj sunuyor olması sebebiyle kullanım alanlarının her geçen gün daha geniş bir hal aldığı bilinmektedir.  

DOWSIL silikon ve yapıştırıcılar, birçok yapı malzemesine astar kullanılmadan mükemmel yapışma ve geniş bir sıcaklık aralığında bile mükemmel fiziksel özellikler sunar. Ürün, kendine ait teknik kılavuzda da tanımlandığı gibi yaşlanma sonrasında mükemmel yapışma ve mekanik özelliklere sahiptir:

•    Sıcak suda 1000 saat UV maruziyeti sağlar.
•    Tuz püskürtme direncine sahiptir.
•    Aşırı sıcaklıklara dayanıklılık sağlar ve Avrupa Birliği´nin tüm üye ülkelerinde geçerlidir.

DOWSIL silikon ve yapıştırıcılar, kaplanmış ve kaplanmamış camların çoğuna ve metal yüzeylerin çoğuna astarsız olarak yapışabilir. Yaygın olarak kullanılan yalıtım camı dolgu macunları gibi nötr kürlenen bina dolgu macunları ile de uyumludur. Diğer bileşenlerin seçiminde projeye başlamadan önce yapışma ve uyumluluk testlerinin yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmış olması önemlidir.

DOWSİL Silikon ve Yapıştırıcılar Nasıl Uygulanır?DOWSIL silikon ve yapıştırıcı ürünler nihai fiziksel özellikler elde etmek için, baz ve katalizörün piyasada bulunan iki bileşenli mastik karıştırma makinesinde temassız karıştırılması önerilir. Özel kartuş sistemlerinin kullanılması ile ürünlerin verimliliği artmaktadır. Performansı için, baz ve katalizör ağırlıkça 10:1 oranında veya hacimce 7,8:1´e eşdeğer bir oranda karıştırılmalıdır. Bu karışım oranında macun uygulama süresi tipik olarak 10 ila 30 dakika arasında değişmektedir, bu nedenle üniteler 2 saatte işlenebilir.

Uygun fiyatlarımızdan sipariş vermek isterseniz Kanyon Yapı firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Epdm Membran Alüminyum Baskı Çıtası
    Epdm Membran Alüminyum Baskı Çıtası ürünümüze web sitemizden hemen erişebilir ve en uygun fiyatlarla bu ürünlere kısa süre içerisinde adresinizde sahip olabilirsiniz. ...
  • Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulaması
    Trio Plus Buhar Dengeleyici Uygulamaları kapsamında görselde göreceğiniz üzere ürünümüz bir kubbe yapımında tercih edilmiştir. ...
  • Taş Yünü Neden Tercih Edilir?
    Türkiye´nin yüksek miktarlarda taşyünü satışlarında bulunan firması Kanyon Yapı bilgilendirmeye devam ediyor. Taş Yünü Neden Tercih Edilir? sorusunun yanıtı için sitemizi ziyaret edin. ...
Whatsapp