Ne Aramıştınız ?

Earhtwool Satış Bayisi

Knauf Insulation: İnovatif İzolasyon ve Yalıtım Ürünleri toptan satış imkanını sunan Kanyon Yapı´dan hemen Dünya´nın her yerinden sipariş verebilirsiniz, hemen web sitemizi ziyaret edin. Sizlere inanılmaz bir çatı çözümü tanıtmak için buradayız, Knauf Insulation´ın gururla sunduğu Earthwool! Bu çatı şiltesi, kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerine serilerek uygulanan, yüksek performanslı, çevre dostu ve uzun ömürlü bir harika üründür! Earhtwool satış bayisi olarak bu ürünü sizlere sunuyoruz. Earthwool, Euroclass A1 yangın tepki sınıfıyla, yangına karşı gerekli dayanıklılığa sahiptir. Öte yandan hem bir yüzü aluminyum folyo hem de diğer yüzü ECOSE Tülü kaplı olarak geliyor. Çatınıza şıklık katmak sizin elinizde!

Bu ürünün özellikleri ile gerçekten de saymakla bitmiyor! Düşük ısı iletkenlik katsayısı, mükemmel termal yalıtım ve ses yalıtımına katkı sağlıyor. Ama işte asıl muazzam özellik: A1 sınıfı yangın dayanımıyla, evinizin adeta kale gibi olmasını sağlıyor! Earthwool sizi toz içinde bırakmıyor, kaşındırmıyor ve kesilmesi de bir o kadar kolay oluyor. Gerçek ECOSE teknolojisi sayesinde, zararlı kimyasallar içermiyor ve geri dönüştürülebilir malzemelerle çevre dostu bir seçenek sunuyor.

Bu tür ürünlere ihtiyacınız olduğunda hemen KANYON YAPI Firmamızı arayabilirsiniz.

Eartwool Ürün Özellikleri


Ürünü uygulamak da bir o kadar kolaydır! Çatı döşemesinin en uç noktasından başlayın, geriye doğru gidin ve muazzam çatı şiltelerini yan yüzeyleri sık ve bitişik olacak şekilde yerleştirin. Bu ürün, termal ve akustik kaçakları önleyerek evinizi güvende tutuyor!

Paketleme ve depolama konusunda da endişelenmeyin, çünkü Earthwool, sizin rahatınız için özel bir pakette geliyor. Çatınız için en iyi dostunuz, Knauf Insulation ile tanışmaya hazır mısınız?

Öte yandan da Earhtwool satış bayisi olarak bu ürünü yani Earthwool ürünün sıkıştırılmış paketlerde PE koruyucu film ve sarılı paletler halinde size sunuyoruz. Uygulama sahasında daha uzun bir ömür için, ürünleri iç mekanlarda, kuru ve rutubetsiz ortamlarda muhafaza etmek önemlidir. Tabii, paketler doğrudan yerle temas etmemeli, çünkü bu ürünün enerjisi bu anlamda boşa gitmemelidir!
 

Sektörde Lider Satış Bayisi Adresiyiz


Uygulamaya geçmeden önce çatı döşemenizin sağlamlığını kontrol etmeyi ve Earthwool ürününü tamamen açarak hazırlamayı unutmayın. Başlangıcı en uç noktadan yapın, çatı alanınızı kusursuzca döşeyin. Bu çatı şilteleri, yan yüzeyleri birbirine temas edecek şekilde yerleştirilmeli ve aralarında hava boşluğu bırakılmamalıdır. Hem esnek hem de dayanıklı lif yapısı, malzemenin kolay kesilmesini sağlıyor, yani sizin için inşaat konusunda eksiğinizi tamamlamak için muazzam bir seçenektir!

Earthwool, fenol, formaldehit ve diğer zararlı kimyasalları içermeyen ECOSE teknolojisi ile üretiliyor. Bu, evinizi sadece güvende tutmakla kalmıyor, aynı zamanda çevreye de dost bir seçenek sunuyor. Geri dönüştürülebilir malzeme içeriğiyle de çevresel ayak izinizi minumumda tutuyor.

Yani, evinizin kahramanı olan Earthwool ile tanışmak gerekiyor. Artık çatınızın da bir süper güce sahip olması için hiçbir neden yok. Knauf Insulation ile geleceğin çatılarını sizler de inşa edin, çünkü biz firma olarak sadece bina değil, gerçek bir yaşam tarzı sunuyoruz!

Daha fazlası için Kanyon Yapı firmamıza sitede yer alan numarasından ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Nefes Alan Buhar Dengeleyici Örtüler
    Nefes Alan Buhar Dengeleyici Örtüler ile ilgili bilgilerin aktarıldığı bu içeriğimizi inceleyebilir ve sizlere bahsedilen bu ürünleri en uygun fiyatlara Kanyon Yapı´dan hemen sipariş verebilirsiniz. ...
  • Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı
    Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı hakkında bilgiler ve ürün tanıtımlarını hemen inceleyebilmek için Kanyon Yapı´nın bu içeriğini inceleyebilir ve en iyi fiyatları herzaman olduğu gibi firmamızdan alabilirsiniz. ...
  • Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri
    Kanyon Yapı´yı ziyaret ederek Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız olan tüm yalıtım ürünlerini en uygun fiyatlarla Türkiye ve Dünya´nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp