Ne Aramıştınız ?

Earthwool

Knauf Earthwool Mineral Yün Çatı Yalıtım Şiltesi ürünü Knauf markasının patentli olan ECOSE teknolojisi ile imal edilmiştir. Genellikle kullanılmayan çatı katlarında, çatıların arasında yer alan döşeme üzerine serilerek uygulanan bir üründür. Eathwool ürünü uygulandığı alanlarda üst düzey performans sunar. Uzun ömürlü ve aynı zamanda çevre dostu olan bu ürün yeni nesil mineral esaslı çatı şiltesi olarak ülkemizde en çok tercih ediilenler arasında yerini almıştır.

Knauf Eathwool - Çatı Şiltesi ürünü aynı zamanda yangına karşı da üstün dayanıma sahip olan ürünlerdendir. A1 klasmanında yer alan bu ürün en yüksek yangın tepki sınıfına sahiptir. Knauf ürünleri arasında yer alan bu ürün ile alakalı tekliflerimizi öğrenmek ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak isterseniz bize
+90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Earthwool nedir:


Earthwool Knauf un yeni nesil Ecose teknolojili şiltesidir.Erthwool 044 tek yüzü ve iki yüzü aluminyum kaplı olarakta üretilebilir.A1 sınıfı yanmaz olarak üretilir.Esnek olması üründe kullanım kolaylığı sağladığı gibi yalıtım kabiliyetinide arttırır.Taş yünü şiltelere  göre çok az tozuma yapmasının yanında kullanım sırasında kaşındırmada yapmaz.Earthwool şilteler çatı uygulamalarında bina dış cephe yalıtımlatında ve arabölme yalıtımlarında kullanılır.

Yeni Nesil Mineral Yün Esaslı Çatı Şiltesi ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ebatlar ve Genel Özellikler:

Kalınlık: 10 - 12 cm
Uzunluk: 800 - 600 cm
Genişlik: 120 cm
Paket uygulama alanı: 9,60 - 7,20 m²
Isı iletkenlik katsayısı LAMBDA: λ=0,043 W/m.K
Isı yalıtım performansı R değeri: 2,30 m²k/W

Daha fazla bilgi ve detay için Kanyon Yapı´ya ulaşın.

Whatsapp