Ne Aramıştınız ?

Earthwool 044 Çatı Şiltesi

 

Yeni Nesil Mineral Yün Esaslı Çatı Şiltesi:

 

Ürün Tanımı:

 

Knauf Insulation tarafından patentli ECOSE tül teknolojisi ile üretilen Earthwool 044, kullanılmayan çatı arasında döşeme üzerine serilerek uygulanan yüksek performanslı, uzun ömürlü, çevre dostu, yeni nesil mineral yün esaslı çatı şiltesidir. Yangına karşı yüksek dayanıma sahiptir; en yüksek yangına tepki sınıfı olan A1 klasmanında yer almaktadır. Kullanım amacına ve talep edilen performansa göre bir veya her iki yüzü Aluminyum Folyo veya ECOSE Tülü kaplı olarak sunulmaktadır.

 

 

Kalınlık

Genişlik

Uzunluk

Isı İletim Katsayısı

Isı İletim Direnci

(mm)

(mm)

(mm)

lD (W/mK)

R (m2k/W)

100

1200

8000

0,044

2,30

120

1200

6000

0,044

2,70

140

1200

6000

0,044

3,20

 

Ürün Avantajları:

 

- Düşük ısı iletkenlik katsayısı sayesinde mükemmel ter- mal yalıtım sağlarken, ses yalıtımına katkıda bulunur. Yangına tepki sınıflandırmasında A1 sınıfındadır.

 

-  Benzersiz lif yapısı sayesinde alternatif şiltelere göre daha az tozuma yapar ve çok daha az kaşındırır. Kolay ve rahat uygulamalara imkan tanır.

 

-  Esnek ve dayanıklı lif yapısı sayesinde malzeme çok daha kolay kesilir.

 

-  Yenilikçi ECOSE® Teknolojisi sayesinde bağlayıcısın- da fenol ve formaldehit türevi zararlı kimyasallar, akrilik ve boyar madde barındırmaz. Geri dönüştürülebilir hammadde içeriği ile çevre dostudur; yapılarda daha sağlıklı ve yaşanabilir yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar.

 

-  Detaylara mükemmel yerleşerek oluşması muhtemel termal ve akustik kaçakların önüne geçer.

 

Paketleme ve depolama:


Earthwool 044 Çatı Şiltesi, sıkıştırılmış paketlerde 2 kat PE koruyucu film ve son kat şirink ile sarılı paletli şekilde sunulmaktadır.

 

Uygulama sahasında daha uzun ürün ömrü için ürünler, iç mekanda, üzeri örtülü, kuru ve rutubetsiz ortamlarda muhafaza edilmelidir ve paketler doğ- rudan yerle temas etmemelidir.

 

 

Ürün Resmi
Whatsapp