Ne Aramıştınız ?

Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri

Kanyon Yapı´yı ziyaret ederek Eğimli Çatı Yalıtım Ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız olan tüm yalıtım ürünlerini en uygun fiyatlarla Türkiye ve Dünya´nın her yerinden sipariş verebilirsiniz. Eski yapıların kabusu, çatı ısı ve ses yalıtımı... Neyse ki, eğimli çatı yalıtımı ürünleri konusunda firma olarak biz buradayız ve sadece sorunları değil, çözümleri de getiriyoruz! Ürünlerimiz sadece uzun ömürlü ve kaliteli değil, aynı zamanda uygulaması da çok kolaydır. Sertifikalarımız, dayanıklılık ve yalıtım konusunda en etkili tercih olduğumuzu gösteriyor. Keçe ürünlerimizle ortamınızın sıcaklığını size geri veriyoruz. Evinizi sadece bir çatıyla değil, bir kucak dolusu sıcaklıkla örüyoruz.

Kanyon Yapı bu alanda en iyi ürünleri bünyesinde barındırmakta ve size sunmaktadır.

Bu özel uygulama, çatı plağının altına yapılan bir işlem gibidir. Çatıya müdahale edilemediği durumlarda, oradayız! Betonarme döşemenin üzerine çimento esaslı yapıştırma harcı ile keçe rulolarını yapıştırıyoruz. Boşluk bırakmıyoruz, çünkü işimizi her zaman ciddiye alıyoruz. Ardından, keçe üzerine sıva, file ve boya işlemiyle işi tamamlıyoruz. Bu uygulama sadece çatınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda muazzam biçimde de güzelleştirir. Ev sahibi olmanın yanı sıra, bir çatı konusunda da en iyi firma oluyoruz! Çünkü biz, çatınızın konforunu düşündüğü kadar görünümünü de düşünen bir ekibiz.
Evinizi sadece çatıdan korumuyoruz, ona bir karakter kazandırıyoruz. Çünkü biz, çatıda sadece bir yalıtım değil, bir yaşam tarzı sunuyoruz diyebiliriz.

Eğimli Çatı Yalıtımı Konusu


Eğimli çatı yalıtımı ürünleri konusunda çatı izolasyonu, sadece binaları dış etkenlerden korumakla kalmaz, aynı zamanda iç mekanı ısı ve ses konforuyla sarar. Ancak, iş eğimli çatılara geldiğinde, işler biraz karmaşıklaşıyor. İşte, eğimli çatı yalıtımının düz çatılardan farkını anlatan bir durumu paylaşmak isteriz, eğimli çatılarda atmosferik etkenlerle bulunan yatay düzlemler vardır. Bu nedenle, yalıtımın ve malzemelerin bu eğime uygun olması gerekir. Bizce, bu çatılar kendi modasını yaratıyor!

Eğimli çatılarda, izolasyon malzemesi miktarı artar çünkü yalıtım ihtiyacı daha fazladır. Biz bu konuda asla cimri davranmıyoruz, tam tersine bol bol yalıtım malzemesi ile çatınızı sarıyoruz. Çünkü sizi sadece dış etkenlerden değil, aynı zamanda soğuktan ve seslerden de koruyoruz. Eğimli çatılarda, döşeme üzerine ısı yalıtımı ya da dıştan içe yalıtım tekniği tercih edilebilir. Bu, çatınızın ihtiyacına göre özel bir yalıtım giysisi tasarlamamıza olanak tanır. Koruyucu katman, ayırıcı keçe katman, su yalıtım katmanı... Adeta çatınıza özel olan malzemeler olarak ön plana çıkıyor!
 

Çatı Yalıtım Ürünlerinde Lider Firma


Çatıyı sadece bir yapı elemanı olarak değil, gerçek bir iş olarak görüyoruz. Knauf Insulation tarafından geliştirilen çatı yalıtım malzemeleri ile çatınıza mükemmel bir ısıl performans kazandırıyoruz. Soğuk çatılarda hava yastığı, sıcak çatılarda ise bir bütün halinde tasarım yapıyoruz. İzolasyon malzemelerimiz, sadece ısıyı değil, aynı zamanda su ve nemi de engelliyor. Hava kalitesini olumsuz etkilemeden, çatınıza konforlu bir hava katıyoruz.

Eğimli çatı yalıtımı, sadece bir iş değil, aslında bir sanattır. Binanızın güvenli kalesini oluştururken, ona özgün bir stil de kazandırıyoruz. İşte bu, çatınızın sahip olabileceği en güzel işlem olacaktır!

Daha fazlası için Kanyon Yapı´ya sitesindeki whatsapp hattı veya +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Mineral Akustik Levha
    Knauf Mineral Akustik Levha siparişlerinizi Kanyon Yapı firması üzerinden Türkiye´nin heryerinden verebilir ve en uygun fiyatlara Knauf malzemelerine herzaman sahip olabilirsiniz. ...
  • Butil İzolasyon Bant Siparişi
    Butil İzolasyon Bant Siparişi verebileceğiniz bir yer mi arıyosunuz? Kanyon Yapı butil bant ürünleri konusunda en uygun fiyatlara piyasanın en kaliteli ürünlerinin satışını yapmaktadır. ...
  • Yapı Ekipman Malzemeleri Toptan Satış
    Kanyon Yapı firması olarak web sitemizde sizlere sunduğumuz Yapı Ekipman Malzemeleri için Toptan Satış konusunda en iyi fiyatları sunar ve en hızlı ulaşım ağı ile ürünleri sizlere ulaştırırız. ...
Whatsapp