Ne Aramıştınız ?

En iyi Su Yalıtımı İçin Bu Ürünü İnceleyin

En iyi Su Yalıtımı İçin Bu Ürünü İnceleyin "Bostik Aqua Blocker Luquid".. Yüzey yalıtımı izolasyonu ve su yalıtımı işlemleri için bu ürünü sitemizden inceleyebilir ve en uygun fiyatları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Aqua Blocker® ürünü oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bitüm içermeyen ve solventsiz, su katılmamış olan bu ürün kurumasının ardından büzşme ve çkme yapmaz. Uluslararası bazı standartlara uygun olarak üretilen bu ürün binaların kullanımına uygun bir şekilde üretilmiş ve su yalıtım alanında çok yaygın kullanılmıştır. Yatay yüzeylerde kullanımı mümkün olan ve kendiliğinen yayılma özelliği bulunan bu sızdırmazlık malzemesini en uygun fiyatlardan sipariş vermek için 0216 314 56 40 numarasından bilgi alabilirsiniz. Ürün uygulaması sırasında tamamen kürlenmesinin ardından su geçirimsizliğe kavuşur ve maksimum olarak 5mm´ye kadar karşımıza çıkan çatlakların onarımını da içermektedir.Bostik Aqua Blocker Luquid Yüzey Yalıtım İzolasyonu ürünü betona karşı agrasif olan tüm yeraltı doğal kaynak sularına karşı da dayanıklılığı ile bilinmektedir.

En iyi su yalıtım ürünü olarak bilinen bu ürünü sitemizden daha detaylı inceleyebilirsiniz. 


Ürünün Videosunu İzleyin


 

Bostik Aqua Blocker Luquid Yüzey Yalıtım İzolasyon Ürünü Özellikleri

SMP teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Aqua Blocker ürünü tüm UV ışınlarına karşı dayanıklı üründür. Geleneksel olan uygulamalardaki bitümlü kaplamalarda yer alan çatlakların örtülmesi için ve su geçirimsizliği elde edilmesi için kolay uygulanan bir üründür. Solvent, su ve bitüm yer almayan bu ürün içerisindeki karışımlarda +5 derece ile +35 derece arasındaki sıcaklıklarda oldukça iyi yapışma mukavemeti göstermektedir. Ürün uygulanacağı alanlarda kısa kıllı rulo yardımı ile iki kez işlem yapılması yeterli olacak ve uzun süreler boyunca yapılarınıza su geçirmez bir alan yaratacaktır.

En kaliteli yapı ekipmanları ürünleri, buhar dengeleyiciler ve epdm memran ürünlerinin yer aldığı Kanyon Yapı firmasını aramadan toplu ürün alımları yapmayın.

Türkiye´nin her yerine sitemizde yer alan satışlarını yaptığımız ve bayisi olduğumuz ürünleri kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Taşyünü Mantolama Fiyatları
    Taşyünü Mantolama Fiyatları - Toptan taşyünü ürün temini için Kanyon Yapı firmamıza sitede yer alan 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz. ...
  • Mineral Plus Satış Bayisi
    İstanbul´da bulunan Mineral Plus Satış Bayisi firmamız Türkiye ve Dünya´nın bir çok ülkesine kısa süre içerisinde siparişlerinizi ulaştırabilmektedir. Hızlı ulaşım ağımız sayesinde tercih edilmekteyiz. ...
  • Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791
    Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp