Ne Aramıştınız ?

EPDM Dilatasyon Bandı

Kanyon Yapı´nın satışını yaptığı EPDM Dilatasyon Bandı ürününe dair bir çok teknik bilgiye ve görsele web sitesinden erişebilir ve Türkiye´nin her bölgesinden en uygun fiyatlara ürünü temin edebilirsiniz.

Farklı renklerde de stok bulunan firmamızda Dlatasyon bantları hem uv dayanıklılığı yüksek olan hemde bir çok kimyasala karşı dayanıklı olan bir üründür. Kök tutucu özelliği bulunan, toprakta, suda yer alan tuz miktarına, kimyasal miktarına karşın dayanıklı olan, atmosferik tüm şartlara dayanıklılık sunan özel bir üründür. Farklı milimetre kalınlıkları bulunan ürünümüz ile alakalı bilgi edinmek için mesai saatleri içerisinde Kanyon Yapı´ya 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Dilatasyon BandıYan yana yapılacak olan 2 binanın birleşim noktasındaki boşluğa dilatasyon denilmektedir. Ortaya çıkan genleşme nedeniyle olası hasarın önüne geçmek amacıyla yapılacak olan işlemler bulunur. Dilatasyon bandı ürünleri bütün yapılarda ilgili bölgeler için su yalıtımı için birebirdir. Bir çok kurumun bu ürüne ihtiyaç duyduğu ve ilgili ürünün tam %320´lere varan oranlarda esneyebildiği bilinmektedir. Çok uzun ömürlü olan bir malzemeden üretilen bu ürüne bakıldığında bir EPDM MEMRAN ürününün içerdiği tüm özellikleri taşımaktadır.

Dilatasyon bandı ürünlerinin kenar kısımlarında 3 santimetre kadar şeritli delikler yer almaktadır. Bu delikler sayesinde ürün epoksi ile uygulamaya uygun hale gelmiştir.
Dilatasyon bandı ürünleri genellikle 1.20 mm ve 1.50 mm aralıklarındadır. Farklı talepler ve alanlar için 2.0 mm olarak da üretilmekte olan bir üründür. Rulosuna baktığımızda ise Kanyon Yapı olarak 25 metre uzunluğunda bu ürünler talep edildiğinde farklı ebat ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

Bu ürün epoksi yapıştırıcı sayesinde oldukça rahat uygulanabilen bir üründür. İçerdiği elastikiyet özelliği sayesinde bitkisel köklere dahi dayanıklıdır. Yağ ve mazota da yüksek dayanıklılık içerisindeki ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en uygun teklifleri almak isteyenlerin bizi araması yeterli olacaktır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk
    Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk ürününe en uygun fiyatlardan sahip olmak, en uygun ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için KANYON YAPI firmasını arayabilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Çatı Kaplaması
    Epdm Membran Çatı Kaplamasının Bazı Avantajları ve ürüne ait diğer bilgilere Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinden hemen ulaşabilir ve ürünü firmadan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. ...
  • Buhar Dengeleyici Örtü Satışı
    Yapı malzemeleri arasında yalıtım özelliği ile öne çıkan buhar dengeleyici örtü satışı için firmamızın toptan fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. ...
Whatsapp