Ne Aramıştınız ?

EPDM Geomembran Üreticisi

Kanyon Yapı´nın sizlere en kaliteli ürünleri, en uygun tekliflerle sunduğunu biliyor muydunuz? Etilen Propilen Dien Monomer baş harfleri EPDM membran oluşturan dayanıklı yalıtım malzemesidir. Yüksek oranda doymuş karbon ve karbon siyahı zincirleri olan kimyasal birleşimi ile vulkanize edilir. İstenilen yere göre üretilen kauçuğun genleşip elastikiyet kazanması en önemli özelliktir.

Satın almak istediğiniz ürün ile alakalı teklif talepleriniz için kurumsal sitemizde yer alan numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

EPDM Teknik Özellikleri Nelerdir?


Teknik özelliklere bakılacak olursa EPDM membran piyasada donatılı ve donatışız olarak satılmaktadır. Siyah ve birçok renkte üretilen ürün 0.5 mm ve 2.5 mm kalınlık aralıklarında piyasaya sunulur. Eni 1500 mm ve 1900 mm, 25 ve 50 metrelik bobinler oluşturularak satışa sunulur. Sentetik kauçuk özelliklere sahip olan ürün kendi yapısını koruyabilmektedir. Firmamızdaki uzman kimyagerler kauçuğun hammaddesini değiştirme işlemi sonucunda ürünün yapısında değişiklik olur ve kullanım amacına uygun şekle gelir.

Yapısal olarak radrasyon, UV ışınları, yaşlanma, ozonlar ve kimyasal aşınmalara karşı direnç göstermesi ile her alanda uygulama sırasında dirençlidir. Dış mekanlarda kullanılan en popüler üründür. -40 dereceye kadar dayanıklı olan ürün pek çok iklim koşullarına uyumlu ve esnekliğini koruyarak uzun yıllar kullanılır. Ürün yüksek dirençli olduğu için stres çatlamalarından etkilenmemektedir.
Hem iç hem de dış ortamlarda uygulanan ürün bozulma belirtisi göstermez. Kendi kendini eskitmez ve uzun yıllar sizlere hizmet eder. Ürünümüz çevreye zarar veren maddeler salgılamaz.  Sıcağa karşı dayanıklı olan ürün 120 dereceye kadar yükselen ve ani değişimlerden hiçbir şekilde etkilenmez.

Tüm bunlara ek olarak bilgi alabilmek adına Kanyon Yapı Instagram hesabına yazabilirsiniz. EPDM Geomembran Üreticisi ve satış merkezi olarak Kanyon Yapı uzun senelerdir hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerine sunuyor ve en uygun fiyatlarla ürün temin etmenize olanak sağlıyor.

EPDM Membran Nasıl Uygulanır?

Firmamız uzun yıllardır sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Yapısal olarak 25 yıl süresince su sızdırmadığı görülmektedir. Uygulamanın yapılacağı yere göre membran uygulaması değişiklik göstermektedir. Uzman ekibimiz gerekli araştırmaları yaparak alana uygun hale şeritleri birleştirebilir ya da uygulama alanında gelerek alanda birleştirme yapabilir. Doğa dostu membranlar farklı ekleme yöntemine hâkimdir. Ekleme tekniği ile birleştirilir ve kontrol edilebilir duruma getirilir. Ekleme işleminde sıcak hava tabancasını ya da sıcak kamayı kullanarak işlem gerçekleştirilir. Bu teknikle birbirine ekleme yapılarak metrajlarda alanlar elde edilmiş olur.

En uygun tekliflerden yararlanabilmek adına Kanyon Yapı firmamıza ulaşabilirsiniz.
 

EPDM Membran Nerelerde Kullanılır?


EPDM günlük hayatta birçok yerde kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimizin temel ihtiyaçları için EPDM membran uygulamasını en iyi şekilde yerine getiriyor. EPDM genel olarak göletler ve tarımsal sulama göletlerinde, süs havuzlarında, inşat temelli ve çatılarında su yalıtımında kullanılır. Farklı olarak ise;

Belediye atık depolama sahalarında sızıntı rezervlerinde
Yerleşim alanlarındaki yüzey suyunun derivasyon ve toplanmasında
Biyolojik göletlerde
Yol kenarındaki hendeklerde
Yeraltı suyu korunmasında
Su kanalarının ve hendeklerin yalıtılmasında
Tarım için sıvı gübre havuzlarında
Biyogaz tanklarının kapaklarında
Belediye depolama sahalarında ya da kirli zemin için kapaklarda
Endüstriyel atıkların kapalı depolanmasında EPDM membran firmamız tarafından sizlere sunuluyor.

Kanyon Yapı firmasına erişmek ve sipariş taleplerinize en uygun teklifleri almak için +90216 314 56 40 numarasından Türkiye ve Dünya´nın her yerinden erişebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Buhar Kesici Nedir?
    Yapılarınızda temel izolasyonu destekleyici olan ve en önemli katmanlara sahip olan buhar kesicileri yakından tanıyalım. kanyon Yapı ülkenin en büyük buhar kesici imalatçıları arasındadır. ...
  • Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark
    Kanyon Yapı´da bugün sizlere Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark hakkında bilgilere yer verdik, hemen sitemizde yer alan bu içeriği inceleyebilir ve siparişleriniz için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
  • Su Yalıtım Membranı
    Su Yalıtım Membranı toptan satış firması Kanyon Yapı´da aradığınız ürünü kısa süre içerisinde bulabilir ve en uygun fiyatlardan dilediğiniz yerden rahatça sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp