Ne Aramıştınız ?

Epdm Kauçuk Membran

Epdm Kauçuk Membran ürünlerinin yer aldığı ve bu ürünlerle ilgili geniş kapsamlı bilgilerin aktarıldığı Kanyon Yapı kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizde en uzun ömürlü yapı malzemelerinin arasında yer alan "epdm membran" ürününü inceleyebilir ve sipariş talepleriniz için müşteri temsilcilerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşablirsiniz.

Epdm Kauçuk Membran Ürün İncelemesiÇeşitli uygulamalarda kullanımı oldukça yaygın olan bu ürün çatılarda, su yalıtım ve diğer kaplama işleri için en çok tercih edilmektedir. Ayrıca bina zemin perde yaltıımları içinde oldukça uzun ömürlü olması ve etkisinin yaygın oluşu nedeniylede çok fazla tercih edilir. Epdm Membran ürünlerinin genişleri 1.2 metre ile 15 metre aralıklarında değişebilmektedir. Uzunlukları ise istediğiniz uzunluklarda sunulabilir. Her alana uyarlanabilen ve uygulanabilen epdm membran ürünleri tek katmanlıdır. Bazı araştırmalarda 40 seneden fazladır uygulamada duran epdm membranların halen daha aynı formda kaldığı görülmüştür. Çevre dostu oluşu ve aynı zamanda ozon, kimyasallara, ultra voilete ve su direncine karşı da dayanıklı olması nedeniyle ideal bir ürün formatını almıştır.

Ticari konutlarda, yapılarda, stadlarda, sulak alanlarda, dev binalarda vb.. bir çok alanda daha uzun ömürlü yapılar elde edilmesi için ve daha dayanıklı olunması için EPDM MEMRAN ürünleri kullanılmaktadır.

Sendetik Epdm Kauçuk ile üretilen bu ürünler tek kat olarak kullanılır. Bir çok binanın su yalıtımının sağlanabilmesi için mükemmel bir ürün olarak bilinmektedir.

EPDM MEMBRAN FİYATLARIBu ürün grubu için Türkiye´nin herhangi bir şehrinden firmamıza ulaşabilir ve indirimli fiyatlarınızı anında alabilirsiniz. Tek tip olan ve ultra güç imkanı sunan EPDM MEMBRAN ürününde delaminasyon şansı sıfırdır. Geleneksel su yalıtım ürünlerinin en dayanıklısı ve uzun ömürlüsüdür.

Sipariş talepleriniz için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı
    Çatlaklara son, su yalıtımlarında kesin çözümü sizlere artık sunan Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı ürünü en uygun fiyatlarla firmamızın web sitesinde yer almaktadır. ...
  • Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark
    Kanyon Yapı´da bugün sizlere Cam Yünü ve Taş Yünü Arasındaki Fark hakkında bilgilere yer verdik, hemen sitemizde yer alan bu içeriği inceleyebilir ve siparişleriniz için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
  • Alüminyum Buhar Kesici Siparişi
    Alüminyum Buhar Kesici Siparişi vermek için incelediğiniz web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve ürün hakkında istediğiniz bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. ...
Whatsapp