Ne Aramıştınız ?

Epdm Membran M2 Fiyatı

Epdm Membran M2 Fiyatı alacağınız Kanyon Yapı firması Türkiye´nin her yerine hızlı gönderim yapabilen ve en uygun fiyatları sunabilen firmadır.

Epdm esaslı olan bu ürün yapılarınız için duvarlarda, beton zeminlerinizde, çelik yapılarınızdaki bağlantı alanlarında uygulanabilmektedir. Giydirme cepheler ile duvar arasında uygulanabilen, pencere aralarında kullanılan bu ürün bağlantı derzleri için hava ve su  sızdırmazlığı sağlamaktadır.
EPDM memran ürünü sayesinde iç kısımlar daha fazla buhar geçirimsiz olmasından dolayı iki tabaka arasında bulunan ve sıkışan nemlerin kuruması sağlanmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu EPDM MEMBRAN ürünleri yatay alanlarda veya düşey alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. UV ışınlarına karşın muhteşem bir dayanıklılıkgücü olan bu ürün aynı zamanda dış hava etkilerine karşı ve yıpranmaya karşıda dirençlidir.

EPDM MEMRANI TANIYALIM

Rafineri ürünleri arasında olan etilen ve propilen maddelerinden üretilen EPDM ürünü sentetik ve kauçuktur. Yüksek elastikiyet özelliği bulunan bu ürün genleşme konusunda ve çekme mukavemeti konusunda iyidir ve soğuga karşı yüksek direnç barındırmaktadır. Pratik bir ürün olan EPDM MEMRAN uzun ömürlüdür. Epdm memranda yer alan özellikler sebebi ile binalarınızın temelleri ve yan perde yalıtımları sorunsuz olur. Teras ve kubbe yapılı olan çatılarınız için mükemmel bir su yalıtımı ürünüdür.

Epdm ürünü çok uzun ömürlüdür. Yenilenebilen gereksinimlere ihtiyaç duymadan doğa dostu olan bu ürünü sizlerde en uygun fiyatlardan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Doğaya çöp olarak dönmeyen bu ürün kullanıldığı alanda uzun seneler boyunca hizmet verir. Kaldı ki EPDM memran ürünü çok deperlidir. Yüksek ısı değerleri olması nedeni ile tekrardan enerji üretimi için bile uygun olan bir üründür. Çatı izolasyonlarınızda ve diğer uygulamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz bu ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

TEMEL BOHÇALAMA YALITIMI

Epdm membran ürünü temel bohçalama yalıtımı işlemlerinde, çatı uygulamalarında, teras uygulamalarında, kanallarda, havuzlarda, göletlerde, giydirme cephelerde her zaman tercih edilen bir üründür. Büyük göletler için ihtiyacınız olan EPDM MEMRAN ürünlerini toptan alım yaptığınızda Kanyon Yapı olarak sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan müşteri hizmetleri numaralarımıza ulaşabilirsiniz. 0216 314 56 40 numarasından firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toptan alımlarınız için hemen bizi arayın, en uygun fiyatlardan yararlanın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Membran Üretimi
    EPDM Membran Üretimi ve üretilen ürünlerin toptan olarak satışının uygun fiyatlar üzerinden yapıldığı Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden ürün ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Önemi Nedir?
    Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. ...
  • Taş Yünü Neden Tercih Edilir?
    Türkiye´nin yüksek miktarlarda taşyünü satışlarında bulunan firması Kanyon Yapı bilgilendirmeye devam ediyor. Taş Yünü Neden Tercih Edilir? sorusunun yanıtı için sitemizi ziyaret edin. ...
Whatsapp