Ne Aramıştınız ?

Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk

Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk ürününe en uygun fiyatlardan sahip olmak, en uygun ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için KANYON YAPI firmasını arayabilirsiniz. Epdm membran nedir, yapı ürünleri hakkında en sık yapılan araştırmalardan biridir. Epdm membran UV, ısı, ozon, mikroorganizmalar ve aşırı hava koşullarına karşı benzersiz bir direnç sunmakte olan bir yapı malzemesidir.

Epdm membran geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bunun yanı sıra Epdm membranlar WRAS/WRC sertifikalıdır, Sahip olduğu bu sertifika ise sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığı anlamına gelir.

Epdm Membran Teknik Özellikler


Epdm membran çok dayanıklıdır ve ozona, UV ışınlarına, yaşlanmaya ve kimyasal korozyona karşı mükemmel dirence sahiptir, bu sayede dış mekanda kullanıma tamamen uygundur ve kullanım esnasında herhangi bir problem meydana gelmez. Olağanüstü hava direncine sahip olduğu için uygulamalarda en popüler kauçuk ürünlerden biridir.

•    Epdm membran, basınç ve hareketler gibi mekanik baskılara dayanma konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Pozisyonlara ve zemin hareketlerine açık bir epdm membran kullanımı ile birlikte benzersiz avantajlar sunmaktadır.
•    Epdm membran, çok düşük sıcaklıklarda bile çok esnek kalır ve çeşitli iklimlerde yıl boyunca kuruluma izin verir.
•    Epdm membran elastiktir ve yaşı ve sıcaklığı ne olursa olsun kök penetrasyonuna karşı oldukça dirençlidir.
•    Epdm, gerilim çatlamasına maruz kalmaz ve termoplastik malzemelerin performansına sahip değildir. Bu, Epdm kaplamaların bozulma belirtileri göstermeden iç ve dış ortamlara dayanabilmesini sağlar.
•    Epdm membran çevre için iyi bir seçimdir. Membran çevreye zararlı maddeler içermez ve kullanım ömrü boyunca kimyasal madde veya emisyon salmaz.

Bu ürüne Türkiye´nin hemen her bölgesinden sahip olmak ve en uygun fiyatlardan siparişlerinizi bizlere ulaştırmak istiyorsanız +90 216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Epdm Membran Nasıl Uygulanır?


EPDM membran
, kullanıcı dostu ve kontrol edilebilir bir sabitleme yöntemi olan Thermobond birleştirme teknolojisi ile birleştirilebilir; burada tüm iş bir ısı takozu veya ısı tabancasıyla yapılır.

•    Filmler üst üste yerleştirilir ve Thermobond bonding teknolojisi ile istenilen sayıda alan elde edilecek şekilde birleştirilir.
•    Mükemmel dayanıklılık ile uzun ömürlü kullanımı mümkün hale gelen bu kaplama malzemesi, epdm membran nedir sorusuna yanıt olarak verilebilir.
•    Maksimum çekme mukavemetine kadar tamamen esnek delinme direnci ve her türlü yüzey ile yakın temas ve transfer sağlar.

Dolayısıyla epdm membran nedir sorusuna çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan ve kullanımı ile pek çok avantaj sağlayan bir yapı malzemesi olduğuna dair yanıt verilebilir.

Taleplerinizi bizlere ulaştırmak ve sipariş için teklif alabilmek için KANYON YAPI´yı arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Mineral Plus Yün Çatı Şiltesi IPB 037
    Yapılarınız için bir çok faydası bulunan Knauf Mineral Plus markasına ait IPB 037 ürününe Kanyon Yapı kalitesi ile sahip olabilirsiniz. ...
  • Earhtwool Satış Bayisi
    Knauf Insulation: İnovatif İzolasyon ve Yalıtım Ürünleri toptan satış imkanını sunan Kanyon Yapı´dan hemen Dünya´nın her yerinden sipariş verebilirsiniz, hemen web sitemizi ziyaret edin. ...
  • Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran
    Çatı Kaplama Malzemeleri Epdm Membran Siparişi için incelediğiniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bilgi alabilir ve siparişlerinizi Türkiye´nin her yerinden bize iletebilirsiniz. ...
Whatsapp