Ne Aramıştınız ?

EPDM Membran Nerede Kullanılır?

Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinde EPDM Membran Nerede Kullanılır? sorusunu inceleyebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz, hemen bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Etilen ve propilen maddeleri kullanılarak üretilen ve birçok alanda karşımıza çıkan EPDM Membran nerede kullanılır ve nedir, sorularının cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

EPDM Membran aslında sentetik bir kauçuktur. EPDM Membran sentetik olduğu için bazı özellikleri kullanım alanına göre değiştirilmektedir.

EPDM Membran ürünleri yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kullanım alanlarından bazıları katı atık depolama sahaları, maden atık depolama sahaları, asit havuzları, tank sahaları, göletler, sahalar ve sulama kanallarıdır.

EPDM Membran çatılarda, pencere ve kapı sistemlerinde dış cephe sistemlerinde, bina zeminlerinde süs havuzlarında kullanılmaktadır.

EPDM Membran, hava ve su geçirmez sağlam ve dirençlidir. Bu yapısından dolayı müteahhitler mutlaka tercih etmektedirler.

EPDM Membran ürünleri firmamız tarafından kaliteli ve uzun ömürlü üretip değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

EPDM Membran ve Özellikleri

Ülkemizde inşaat sektöründe çalışan hemen herkesin bildiği ve kullanım açısından tercih ettiği EPDM Membran kısaca kauçuk bir örtüdür. Sızdırmazlık özelliğinden faydalanılarak inşaat sektöründe mutlaka kullanılır.

Bu ürünler yüksek miktarda ısı alsalar bile hem elastik hem de çekme dirençlerini korurlar. Hava şartlarına karşı yüksek direnç gösterirken güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır.

Çatılarda, teraslarda, bina temellerinde mutlaka tercih edilmektedir. Su yalıtımı için kullanılan bu üründen son derece verimli bir hizmet alınmaktadır. Göletlerin tabanında, bahçe göletlerinde, peyzaj çeşitlerinde uzun yıllar boyunca kullanması mümkün olmaktadır.

Firmamız ürünlerini sizlerin uzun yıllar boyunca kullanımına sunarken uygun fiyat seçeneklerini de sizlerle buluşturmaktadır. EPDM Membran nerede kullanılır, bizim ürünlerimizi kalitesiyle orada bulmanız mümkün olmaktadır.

Bir yalıtım malzemesi olan EPDM Membran, karbon siyahı ve doymuş karbon bileşenlerinden üretilmektedir. UV ışınlarına ve hava şartlarına dayanıklılığı avantajıyla özellikle dış cephede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


EPDM Membran ve Fiyatları


Kullanım olarak hemen her yerde büyük başarı elde edilen bu ürün biyolojik göletler, yol kenarı hendekleri, yer altı suyu koruması gibi alanlarda da kullanılır. Kullanım alanının büyük ve geniş olması fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır.

EPDM Membran fiyatları
daha çok kullanım alanına ve kalınlığına göre değişkenlik gösterirken firmamız bünyesinde uygun fiyatlarda satışa sunulan EPDM Membran ürünleri mevcuttur.

EPDM Membran ve Kullanım Özellikleri Nelerdir?


Hemen her koşula uyum sağlayan EPDM Membran, -40 derece sıcaklığa uyum sağlarken yüksek sıcaklıklara da uyum sağlamaktadır. Bu sebeple de uzun ömürlü olmaktadırlar.

Hem çevre dostu hem de çürümeyen bir yapısı ile de ön plana bu ürün, ömürlük olarak kullanım imkânı sunmaktadır. Sadece ülkemizde değil Avrupa’da da uzun yıllardır kullanımı olan bu ürün her geçen gün kullanımını artırmaktadır.

Her türlü hava şartlarına dayanıklılık gösteren ve mükemmel dolgu uyumuna sahip olan EPDM Membran, mükemmel elastik yapısı özelliği ile firmamız tarafından satış hizmeti yapılmaktadır.

Yazımızda EPDM Membran nerede kullanılır, sorusunun cevabını detaylarıyla anlattık. Kanyon Yapı´nın web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayarak sizlerde bize ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Alüminyum Folyo Butil Bant Siparişi
    Alüminyum Folyo Butil Bant Siparişi vermek isteyen tüm inşaat ve yapı ekipmanları ürünleri arayıcısı müşterilerimize istenilen adetlerde yüksek kaliteli ürünlerimizi ulaştırmaktayız. ...
  • Mineral Plus Satış Bayisi
    İstanbul´da bulunan Mineral Plus Satış Bayisi firmamız Türkiye ve Dünya´nın bir çok ülkesine kısa süre içerisinde siparişlerinizi ulaştırabilmektedir. Hızlı ulaşım ağımız sayesinde tercih edilmekteyiz. ...
  • Lineflex Epdm Membran Fiyatları
    Kaliteli Epdm Membran ürünleri arasında ülkemizde ve Dünya´da en çok tercih edilen Lineflex Epdm membran ürününe en uygun fiyatlardan sahip olmanız mümkündür. ...
Whatsapp