Ne Aramıştınız ?

EPDM Membran Önemi Nedir?

Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. EPDM Memran, propilen ve etilen rafine ürünlerinden imal edilir. Sentetik kauçuk olarak bilinir. Bu ürünler uzun ömürlü yapısı ve kalitesiyle öne çıkar.

EPDM Membran önemi nedir? EPDM Membran özellikle giydirme cephelerde, bahçe göletleri ve peyzajlarda tercih edilir. Su yalıtım malzemesi olarak sıklıkla tercih edilir. Sentetik yapıya sahip kauçuk modellerinin kullanılmasının ana nedeni doğal kauçuklara göre çok daha kaliteli olmasıdır.

Doğal kauçuğun sahip olduğu özellikler standart şartlarda değiştirilemez. Sentetik kauçukta ise durum farklıdır. Sentetik kauçuğun kullanım amacına daha imalat desteğinin verilmesi projelerin daha başarılı olmasını sağlar. Piyasada birden fazla kauçuk modelleri yer alıyor. EPDM kauçuğun diğer mevcut kauçuklardan ayrılmasının en büyük nedeni yüksek ısıya karşı dayanıklı olmasıdır.


Neden EPDM Membran?


EPDM Membran sahip olduğu özellikleri nedeniyle birçok alanda su yalıtımı desteği sunar. Yalıtım membranı bakım gerektirmemektedir. EPDM Membran ile yapılan düz çatı izolasyonu özellikle Avrupa da tercih ediliyor. Su sızdırmazlık özelliğine sahip olan bu sistemler her geçen gün daha fazla sektöre hitap ediyor. Avrupa malzeme normu kapsamında istenen değerlerde EPDM membran sistemlerini üretebiliriz. Yılların deneyimiyle sizlere destek sunabiliriz. EPDM Membran, sağlığa ve çevreye zarar vermeyen maddelerden bir tanesidir. Bu nedenle güvenle ürünü tercih edebilirsiniz.

Membran Ne İşe Yarar?

EPDM Membran önemi nedir? EPDM membran sistemleri binaların uzun yıllar boyunca dayanıklı bir biçimde ayakta kalmasını sağlar. Membran malzemeleri kalitesiyle öne çıkmayı başarıyor. Membran uygulamaları yapı türüne bağlı olmak suretiyle farklı çeşitleri içerisinde barındırıyor. Membran ürünleri dayanıklılık düzeyiyle bilinir. Membran büyük ölçüde yalıtım işlemlerinde tercih edilir. Özellikle izolasyon alanında başarılı çözümler sunar.

Son zamanlarda membran uygulamaları artık bir zorunluluk haline getiriliyor. Membran yalıtımın temel taşlarından bir tanesidir. Uzun ömürlü özellikleriyle bu ürünler bir adım öne çıkıyor.

Membran Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Yalıtım uygulamaları arasında bulunan membran çeşitlerini her alanda görebilirsiniz. Membran çeşitleri genel olarak şuralarda kullanılır;

•    İnşaat temellerinde,
•    Su yalıtımlarında,
•    Göletlerde,
•    Tarımsal alanlarda,
•    Süs havuzlarında,
•    Yol kenarı hendeklerinde,
•    Sıvı gübre havuzlarında tercih edilir.

EPDM Membran Çevre Dostudur


EPDM Membran sistemleri çevre bilincine sahip kişiler tarafından tercih edilir. Piyasada bulunan bütün kauçuk ürünler içerisinde zararlı madde bulundurmamaktadır. Ayrıca bu ürünler çürümemektedir. Membranlar herhangi bir yangın durumunda da çevreyi kirletmemektedir.

EPDM uzun ömürlü ürünlerden biridir. EPDM membran sistemlerinin yenilenme gereksinimine sahip olmaması avantalı olmasını sağlıyor. EPDM ömürlük kullanımı sonucunda geri dönüşüm ürünü olarak kullanılabiliyor. Kauçuğun çöpe atılamayacak kadar değerli olması da ürünün daha fazla ilgi görmesine neden oluyor. EPDM membran ürünleri her alanda beklentilere cevap veriyor. EPDM Membran önemi nedir? sorusuna bu şekilde yanıt verebiliriz. Firmamız uzun zamandan bu yana yalıtım çözümleri sunuyor. Sizde projeleriniz içi bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En uygun fiyatlarla siparişi vermek isterseniz Kanyon Yapı firmasına ulaşabilirsiniz. İşletmemize mesai saatleri içerisinde
+90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Taş Yünü Kullanım Alanları
    Kanyon Yapı bilgilendiriyor. Bugün sizlere satışını da yaptığımız taşyünlerinin kullanıldıkları alanları anlatacağız, içeriğimizi inceleyebilir ve talepleriniz için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri
    Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri satışı yapılan Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret ederek ideal ürünlere, ideal fiyatlardan erişebilirsiniz, toptan alımlar için hemen firmamızı arayın. ...
  • Nem Bariyeri Satın Al
    Nem Bariyeri markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz. ...
Whatsapp