Ne Aramıştınız ?

Epdm Membran Siparişi

Epdm Membran Siparişi vermek için aradığınız kaliteli ürünlerin satışının yapıldığı firma Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesini hemen ziyaret edebilir ve en uygun fiyatları temin edebilirsiniz. Etilen Propilen Dien Monomer kelimelerinin baş harflerinden oluşan ve günümüzde özelliklerde yapılarda kullanılan en dayanıklı yalıtım malzemeleri arasında görünen EPDM MEMBRAN ürünlerinin en kaliteli ve uygun fiyatlı olanlarına bizim aracılığımız ile ulaşmanız mümkündür.

Bu ürün yüksek oranda karbon siyahını ve doymuş karbon zincirlerini içermekte olan kimyasal bir birleşim sonucunda meydana getirilmiştir. EPDM Membran ürünü her türlü UV ışınına, ısıya, mikro organizmaya ve aşırı hava koşullarına karşı başka bir üründe göremeyeceğiniz kadar dayanıklılık sunmaktadır. Seneler önce Epdm Membran kullanılan projelerdeki ürün işlevselliklerine bakıldığında halen daha diri olduğu görülmektedir. Bu durum EPDM membran ürünlerinin ne kadar diri, ne kadar canlı olduğunun bir başka kanıtıdır.

Yapılardaki Epdm Membran kaplaması için ihtiyaç duyduğunuz anda Kanyon Yapı yanınızda. Dilediğiniz adetlerde sipariş verebileceğiniz bu ürünler için hemen bize 0216 514 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Epdm Membran Ürünü Kullanım Alanları

* Bodrum katlarında kullanılabilir.
* Bina temellerinde kullanılabilir.
* Çatılarda rahatlıkla kullanılabilir.
* Teraslarda rahatlıkla tercih edilbilir.
* Yüzme havuzlarında ve üretim havuzlarında kullanılabilir.
* Barajların gövdelerinde kullanılabilir.
* Gölet yapımlarında tercih edilebilir.
* Su depolarında tercih edilebilir.
* Su rezervuarlarında kullanılabilir.
* Sulama kanallarında kullanım için uygundur.
* Atık depoalam sahalarında kullanım için uygundur.

Epdm Membran ürünleri son derece dayanıklı ve dış mekanlarda kullanım bakımından bakıldığında en popüler kauçuk malzeme ürünleri arasında yer almaktadır. Epdm Membran ürünler WRC / WRAS onaylı ürünlerdir. Yani bu içme suyu kanallarında kullanım için uygun olduğu anlamına gelmektedir. Yüzlerce uygulama alanı bulunan bu ürünler hakkında daha fazla bilgi ve taleplerinize göre özel fiyat teklifleri sunabilmemiz için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Epdm Membran´ın Bazı Özellikleri

Kullanıcı dostu bir ürün olan ve kontrol edilebilir bir şekilde rahat uygulanabilen bu ürün uygulama alanında ustalarınız tarafından rahatlıkla entegre edilmektedir. Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz bu ürünlerde en uygun fiyatları firmamız sunacaktır. Epdm Membran Fiyatları almak için hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı anında arayabilirsiniz.

* Uygulama alanında tek kat olarak uygulanması yapılabilmektedir.
* Yüksek derecelerde esnekliğe sahip ve uzama özelliği bulunmaktadır.
* Çevreye zarar vermemektedir.
* Uzun ömürlü bir üründür.
* Ani sıcaklık değişimlerinden en az seviyede etkilenen bir üründür.
* Sıcak havalarda ve soğuk havalarda oluşabilecek tüm şartlara uygundur.
* UV ışınlarına karşı dayanıklı ürünlerdir.
* Yapılarınızdaki korozyonu önleyicidir.
* Kimyasal maddelere karşı yüksek dirençli üründür.
* Bitki köklerine karşı dayanıklı bir üründür.
* Kauçuk esaslı bir ürün olması nedeni ile kendi kendine zararlı madde üretmemektedir.

Konu ile ilgili bilgi almak ve alanında uzman kadromuzun sizler, projeleriniz için özel teklifler hazırlayabilmesi için hemen bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Giydirme Cephe Yalıtım Ürünleri
    Giydirme Cephe Yalıtım Ürünleri ile alakalı merak ettikleriniz, ürün detayları, bilgileri ve daha fazlası için Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Bonus Taş Yünü Sipariş
    Bonus Taş Yünü Siparişi için doğru adrestesiniz. İstediğiniz adetlerde sipariş vermek için bize Kanyon Yapı müşteri hizmetleri numaralarından ulaşabilirsiniz. ...
  • Taş Yünü Kullanım Alanları
    Kanyon Yapı bilgilendiriyor. Bugün sizlere satışını da yaptığımız taşyünlerinin kullanıldıkları alanları anlatacağız, içeriğimizi inceleyebilir ve talepleriniz için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. ...
Whatsapp