Ne Aramıştınız ?

EPDM Membran Üretimi

EPDM Membran Üretimi ve üretilen ürünlerin toptan olarak satışının uygun fiyatlar üzerinden yapıldığı Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden ürün ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Etilen ile propilen maddelerin karışımı ile üretilen sentetik bir kauçuk olan EPDM Membran ürünü yüksek elastikiyet sağlamaktadır. Uygulama alanı oldukça geniş olan ve ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bu ürün genleşme bakımından, çekme mukavemeti bakımından, soğuğa karşı olan direnci açısından çok kullanışlıdır. Firmaların pratik olarak uygulama için tercih ettiği, kolay, rahat uygulanabilir sentetik kauçuk ürünü olan
EPDM MEMBRAN ürününü hemen Kanyon Yapı sitesi üzerinden uygun fiyatlara sipariş vermesi mümkündür.

EPDM MEMBRAN UYGULAMA ALANLARI


* Tarımsal sulama göletleri
* Maden atık depolama sahaları
* Katı atık depolama sahaları
* Su iletim kanalları
* Temel yalıtımları

Epdm membran ürünlerinde üretici firmamızın istediğiniz gereksinimlere uygun olarak üretilebilmesi ve bu üretilen ürünlerin yüksek ısı değişimlerinde dahi elastikiyetlerinden birşey kaybetmemesi, çekme direncinden bir şey kaybetmemesi, kopma ve esneme konusundaki dayanıklılığı ile bir adım öne taşınmaktadır. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu bu ürünler her hava koşuşuna uygun, güneş ışınlarına, ozona ve bazı çözeltilere karşı dayanıklıdır.

Yukarıda belirttiğimiz kullanım alanların dışında giydirme cephe sistemlerinde, gölet yapımı sırasındaki gölet taban alanında, arıtma tesislerinde, teras yalıtım işlemlerinde, kubbe yapılı çatı kaplamalarında, binaların temel aşamalarında, yan perde yalıtım aşamalarında da en fazla kullanım tercihi olan ve hemen her inşaat firmasının ihtiyaç duyduğu bir üründür.

Bir çok iç ortamda da kullanımı uygun olan Epdm Membran Ürünü asla bozulma belirtisi bulunmayan kategoridedir. Ürün kendini eskitmeden uzun dönem boyunca kullanım alanlarında hizmet verir. Çevremiz için zararlı madde salgılamayan bu ürün hakkında bilgi almak ve siparişleriniz için hemen incelediğiniz kurumsal sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

30 YIL

EPDM Membran ürünü her hava şartına uygun ve aynı zamanda %300´lere varan uzama kabiliyetine sahiptir. Epdm membran ürünü kullanılarak yapılan araştırmalardaki yaşlandırma testlerinde gördüğümüz bu ürünün 30 sene boyunca uygulama yerinde hiç bir aksaklık göstermeden, bozulmadan durduğu gözlemlenmiştir. Bakım gerektirmeyen ve kalitesi yüksek olarak hizmet vermeye her zaman devam eden bu ürün en ekonomik fiyatlar ile firmamızın web sitesinde yer almaktadır.

Toptan fiyatlardan alım yapmak için firmanız adına teklif alabileceğiniz 0216 314 56 40 numarasını hemen arayabilirsiniz.

Kanyon Yapı firmasından sipariş vereceğiniz ürünler en kısa süre içerisinde ülkemizin her iline gönderilmektedir. Sizler için geniş ulaşım ağı bulunan firmamızın tüm imkanlarını kullanması ve en uygun fiyatlardan bu ürünleri sizlere sunması adına yapmanız gereken sadece bizi aramaktır..

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kanyon Yapı Yenilendi
    Siz değerli müşterilerine uzun yıllardır kaliteli ürünleri temin ederek en iyi fiyatlardan sunan firmamız web sitesini güncel teknolojiye uygun olarak yeniledi. ...
  • Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı
    Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı hakkında bilgiler ve ürün tanıtımlarını hemen inceleyebilmek için Kanyon Yapı´nın bu içeriğini inceleyebilir ve en iyi fiyatları herzaman olduğu gibi firmamızdan alabilirsiniz. ...
  • Mineral Plus Satış Bayisi
    İstanbul´da bulunan Mineral Plus Satış Bayisi firmamız Türkiye ve Dünya´nın bir çok ülkesine kısa süre içerisinde siparişlerinizi ulaştırabilmektedir. Hızlı ulaşım ağımız sayesinde tercih edilmekteyiz. ...
Whatsapp