Ne Aramıştınız ?

EPDM Membran Yapıştırıcı

Epdm membran yapıştırıcı EPDM membranın duvar, ahşap, metal gibi EPDM harici muhtelif yüzeylere yapıştırılmasında kullanıldığı gibi epdm membranların birbirlerine yapıştırılmasında da kullanılır. Kontak bir yapıştırıcıdır.

Epdm membran yapıştırıcılar 600ml sosis ve 310ml lik kartuş ambalajlarda üretilir.

 

Epdm Memran Yapıştırıcı içeriği nedir:

 

Epdm membran yapıştırıcılar son yıllara kadar nötr silikon bazlı üretilirken son birkaçyıldır.Ms polymer bazlı üretilmeye başlamıştır nötr silikon bazlı olanlar içerisinde yapışmayı arttıran ve kurumayı kısaltan ajanlar eklenerek üretilip üyü sonuçlar alınırken bir diğer üretim şekli olan ms polmer ve hybrit polymer ile üretilen epdm membran yapıştırıcılar ms polymer teknolojisinin getirdiğiüstün özelliklerle çok daha iyi sonuçlar vermektedir.

epdm membran yapıştırıcı uygulama alanı her zaman temiz ve rutubetsiz olmalıdır. Ortalama sarfiyat miktarı 500 gr/metre kare olup, her iki yüzeye de sürüldükten sonra hava şartlarına göre 10-15 dakika bekledikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılır.


Epdm membran yapıştırıcı ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp