Ne Aramıştınız ?

Euro Taşyünü Dübeli

Dış cephelerde uygulanan mantolamalarda levha türü olarak pazardaki payını arttırmakta olan ve satışını da firmamızın yaştığı taşyünü ürünlerinin uygulamalarının tamamında kullanılmak üzere geliştirilen mantolama dübeline firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Taş yünü dübelleri başlık çapı yonga malzemelerinin m2 kullanılan 6 bağlantı elemanıyla daha geniş yüzeylerde mekanik sabitlenmesi için başlık çapı standart olan mantolama dübellerinden %50 daha geniş bir üründür. Geçmişte uygulanan taşyünü başlığı ile genişletilerek ulaşılan çap ürünlerin üretiminde standart hale getirilmiştir.

Sevkiyat sırsaında da ayrı ayrı ambalajlanması nedeniyle eski ürünlere nazaran navlun bedeli olarak da sizlere %50 ekonomi sağlayacak olan bu ürünler, yırtılma tasarımını matkap çapları duvar çeşitlerine göre değiştiriebilmektelerdir. Tüm duvarlarda uygulanabilecek şekilde geliştirilen ve tasarlanan bu ürün 8mm matkap çapı, brüt beton 9mm matkap çapı, gaz beton 8mm matkap çaı sadece diğer duvar yüzelerinde kullanılan boyun 1 cm uzunu tercih edilmelidir.

Ürün kullanımı hakkında sorularınız ve toplu alımlarınız için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

plastik dübel,Ağır Yük Dübeli,gaz beton dübeli,mantolama dübeli,çelik çivili dübel,star dübel,izopim,euro dübel,çelik çivili dübel

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp