Ne Aramıştınız ?

Geomembran Nedir?

Geomembran Nedir? Membran ile alakalı merak edilen bir çok sorunun yanıtı ve detaylı bilgi Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinde sunulmuştur.

Sızıntı önleyici olan geomembran ürünleri oldukça yüksek performansa sahiptir. Türkiye sınırları içerisinde ve bir çok Avrupa ülkesinde Kanyon Yapı ihtiyaçlarınıza uygun geomembran ürünleri teklifi sunar. Yüksek bir adaptasyona sahip, korozyoın direnci yüksek, düşük sıcaklık direnci ve iyi bir şekilde donma ve yapısını korumaya sahip olan bu ürün esnek bir malzemeye sahiptir.

Geomembran ürünü sızıntı önleyen yapısı ve dokumasız kumaş olarak düz bir görünümü ile performansını yüksek tutar. Barajlarda dahi sızıntı önleme için kullanılan bu ürün bina temellerinde, sulak alanlarda, havuz yapımında, çatı ve cephe uygulamalarında tercih edilen bir üründür.

Su yalıtım işlerinde, su izolasyon işlerinde uzman olan firmaların neredeyse tamamına yakını Kanyon Yapı´nın en kaliteli ürünlerini tercih etmektedir. Her sene binlerce sevkiyatımız ülkemizin bir çok şehrine yapılmaktadır. Son senelerde dış dünyaya da açılan firmamız, Dünya´nın hemen her iline uygun fiyatlı en kaliteli malzemeden imal edilen ürünleri gönderebilmektedir.

Ürünlerimiz teras izolasyonlarında, su deposu izolasyonlarında, havuz izzolasyonlarında, gizli dere izolasyonlarında da kullanılabilen bu ürünleri sizlere sunar. Engin tecrübelerimiz ile tanışmak ve en uygun MEMBRAN fiyatlarını almak için 0216 314 56 40 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Alüminyum Folyolu Buhar Kesici
    Alüminyum Folyolu Buhar Kesici konusunu aktardığımız bu içeriğimizi Kanyon Yapı kurumsal sitemizden hemen inceleyebilir ve anında bilgi alabilirsiniz. ...
  • Yenilikçi Yalıtım Çözümleri
    Yenilikçi Yalıtım Çözümleri ile alakalı sizler için Kanyon Yapı web sitesinde hazırlanan bu içeriği inceleyebilir ve toptan yalıtım malzemesi siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. ...
  • EPDM Dilatasyon Bandı
    Kanyon Yapı´nın satışını yaptığı EPDM Dilatasyon Bandı ürününe dair bir çok teknik bilgiye ve görsele web sitesinden erişebilir ve Türkiye´nin her bölgesinden en uygun fiyatlara ürünü temin edebilirsiniz. ...
Whatsapp