Ne Aramıştınız ?

Giesse Asia Eksenel Kol

Giesse markasının yeni tasarımı ve vazgeçilmez kalitesi sizlerle. Giesse´nin çok çeşitli eksenel kol ürün gamına yeni ürünü ASIA´nın katılımı da gerçekleşti. Giesse ASIS tek açılım, çift açılım ve mikroventilasyonlu çift açılımlar için geliştirilmiş olan bir sağ sol eksenel koldur.

Giesse markasının yeni ürünü olan Giesse ASIA EKSENEL KOL sıradığı estetik taleplerini karşılamak için dizayn edilmiş olan bir üründür. Keskin hatları olan euro eksenel kol ile modern bir çizgi sunulmuştur. Diğer giesse markalı eksenel kolların tüm fonksiyonel özelliklerini ve kalite düzeyinde yeni bir geometrik dizayn ile karşımıza çıkmaktadır. Üründe yüksek kalitede döküm malzemesi kullanılmakta ve Giesse´nin boyama sistemi ile homojen bir renk ve iyi bir aşınma direnci sunulmaktadır. Mükemmek bir mekanik performans alabileceğiniz ASIA Eksenel kol, Giesse markasının renk kartelasında yer alan tüm RAL renklerinde üretilebilmektedir. Talep edilmesi durumunda spesifikasyonları uyarınca boyalı olarak da tedarik edebilirsiniz.

Asia eksenel kolun m/m mesafesi 104 mm ve 92 mm´dir. Fakat kolaylıkla m/m mesafisi 84 ve 98 mm olarak ayarlanabilmektedir.

Giesse markasına sahip bu muhteşem ürünleri hemen sipariş vermek isterseniz sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve anında ürünler için bölgenin en uygun fiyatlarını alabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp