Ne Aramıştınız ?

Giesse Cephe Makasları

GİESSE GS HD P tipi makaslar cephelerdeki dışa açılımlar için giesse nin geliştirdiği HD kodlu giesse cephe makaslarıdır. Giesse cephe makaslarını 10inc den 28inc e kadar üretebilmektedir.Yüksek taşıma kapasiteli  ve aynı zamanda dayanıklı, sağlam gizli kanat makasları olarak bilinmektedir. Giesse markasının cephe makasları sağ ve sol makastan oluşan takımlar halinde satılmaktadır. Giesse markasının yer aldığı her ürün kutusunda 6 adet takım yer almaktadır.

Giesse GS HD P ürün grubunda pazarın farklı ihtiyacını karşılayacak 10 farklı ölçüde makas yer almaktadır.

Giesse Tek ve Çift Paralel Makasları ile kaliteli ürünlere sizde ulaşabilirsiniz. Tek paralel makas cephelerde kanadın kasaya paralel olarak dışa açılımını sağlamaktadır. Bu tarz bir açılım estetiktir çünkü cephelerdeki gibi ışığın kırık yansımasını engellemektedir. giesse cephe makasları Açılabilir yüzey ile sabit kısım arasındaki düzlüğü korumaktadır. AISI304 paslanmaz çelikten üretildiği için güçlü ve dayanıklı bir üründür. Kanat açılımı hareketli kızaklar üzerindeki özel vidaları sayesinde ayrıca sürtünmeli olarakta yapılabilmektedir. Çalışma boşluğu olarak 17 - 18 mm veya 20-21 mm olan bütün cephe sistemlerinde uygulanabilmektedir.

Çift paralel makasda aynı şekilde Çalışma boşluğu olarak 17 - 18 mm veya 20-21 mm olan bütün cephe sistemlerinde uygulanabilmektedir.Giesse çift paralel makasın ve diğer ürünlerin detayları için sayfamızdaki ürün detayı dökümanını indirebilirsiniz.

Giesse markalı tüm ürünlere firmamız aracılığı ile ulaşabileceğiniz irtibat numaraları da aynı şekilde web sitemizin iletişim sayfasında yer almaktadır. 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp