Ne Aramıştınız ?

Giesse Domina Classic Kapı Menteşesi

Giesse den Yüksek Performanslı ve Emniyetli Bir Çözüm

Kapı profilinden meydana gelmiş olan ve alüminyum kapılar için yeni Giesse Domina Classic, yüzeyden uygulanan yüksek performanslı bir üründür. Çok güvenilir olan bir menteşedir. Domina Classic projesi yüzeyden uygulamalı olan kapı menteşelerinde rekabetçi fiyatı, üstün performansı, hızlı ve kolay montajlanabilme sistemi sayesinde pazarın tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Üç yöne de ayarlanabilen bu ürün aynı zamanda ağır kapılarda ve üstük kullanım gerektiren yoğun kullanım alanları için ideal bir üründür. Devlet daireleri, okullar vb.. gibi yerler için mutlaka Domaina Classic´i seçebilirsiniz. Ürün gamının geniş bir kitleye hitap edebilmesi sebebi ile mevcut olan kapı profillerine monte edilebilmesini de mümkün kılmaktadır. Domina Classic üç farklı montaj sistemine sahip üründür. Giesse Domina classic´i geleneksel lamalı montaj kiti ile, ısı yalıtımlı profiller için en hızlı ve güvenilir biçimde vidalayarak ve ısı yalıtımsız sistemlerde de çelik dübeller ile kullanabilirsiniz.

Giesse Domina Classic´de Muhteşem Performans

Domina Classic ürünü için teknik çözümler ve yoğun kullanım şartlarında dahi dayanıklılığı garanti etmektedir. Avrupa EN 1935 normlarına göre defalarca açma ve kapama testlerinden geçirilmiş olan bu ürün, uzun ömürlü olmasının garantisini sunmuştur. EN 1935 standartlarına göre test edilen 2 yapraklı menteşe ile 120 KG ve 2 yapraklı 3 menteşe ile 140 KG maksimum yük taşıma kapasitesine de sahiptir.

Giesse Domina Classic Avantajları

* Giesse markasının kalitesi en büyük avantajıdır.
* Giesse Yükse ve sertifikalı performans sunar.
* Giesse Hızlı ve kolay montaj sağlamaktadır.
* Giesse Hassas ayar imkanı sağlamaktadır.
* Giesse Geniş ürün gamı bulunmaktadır.

Üç yöne de ayar imkanı sağlayan bu ürün yükseklik ve yanal ayarlar mikrometriktir ve kapı monte edilmesinin ardından bile yapılabilmektedir.

Giesse markalı ürünlerin fiyatlarını öğrenmek ve hemen sipariş vermek için 0216 314 56 40 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp