Ne Aramıştınız ?

Giesse Domina Hp Kapı Menteşesi

Giesse Domina Hp ile üç farklı sistemde montaj imkanı Giesse kalitesi ile sizlere ulaşmaktadır.

Giesse Domina HP menteşe yüzeyden uygulanan ve ürün gamında, performans ve ayrıca güvenirlilik açısından Giesse markasının en üst segment kalıbında bulunan ürünüdür. İncelediğiniz bu kapı menteşesiz ürünü bir çok fonsiyona sahip ve estetik görünümü ile farklılıklar içermektedir. Üründe yeni vida kapakları, menteşeye kapının uyumlu, etkileyici ve lineer bir görüntüsü ile sizlere sunulmakta olan ürün aynı zamanda ısı yalıtımlı profiller için yeni m12 direkt sabitleme vidaları, montaj kitine gerek kalmadan standart delikleri kullanarak menteşenin profile hızlı ve kolay monte edilmesine olanak sağlamaktadır.

Giesse markasının bu muhteşem ürünü M12 vidaları ile birbirlerine bağlı olan menteşeler 180 kilograma kadar performans değerlerine ulaşmaktadır. Merkes yataklama saf dışı bırakılarak uygulama ihtiyaçlarına göre menteşe tüm montak sistemleri ile bağlanabilmektedir. Menteşeden ayrı olarak da tedarik edilebilen Giesse markasının bu ürününde saplama bidaları bütün menteşe gövdelerinde ayar imkanı için kullanılmaktadır.

Giesse Domina Hp Kapı Menteşesinde iki çeşit şim vardır. Merkezi yataklama ile ve merkezi yataklama olmadan. Giesse markasının Domina HP ürünü üç farklı montajlama sistemine sahiptir ve bütün montaklama sistemlerinde 11mm vida delikleri ile açılmaktadır.

Giesse Domina HP Menteşe Montaj Sistemleri


GİESSE Domina HP menteşeler uygulama tiplerine göre birçok farklı montaj şekillerine sahiptir. Ancak profillerdeki işlemler hep aynıdır 11mm vida delikleri ile ısı yalıtımlı profiller için hızlı montaja sahip olabilirsiniz. M12 galvanizli çelik montaj vidaları kullanabilir ve dışa açılımlarda önceden monte edilmiş kapılara ilava menteşe istenildiğinde karşılık ve teleskopik spacer yerinde kullanılmaktadır. Üç farklı uzunluktadır. 55-75-90 mm... Ürün montakında geleneksel montaj lamalı kit ile yapılabilmektedir. İki tarafta 15x20 mm standart alüminyum plakadan oluşan karşılık seti  ve hemyüz veya binili versiyonlar için farklı uzunluklardaki özel montaj vidalarından oluşmaktadır.

Son olarak tek odacıklı profiller için dübel sistemi ile montaj yapılabilmektedir. Tek kanallı profillerde dübel sistemi ile, hemyüz ve binili versiyonlarda kullanılabilmektedir.

Sizlerde Giesse markasının bu muhteşem ürününe erişmek isterseniz hemen web sitemizde yer alan numaramızdan Kanyon Yapı firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp