Ne Aramıştınız ?

Giesse Pencere Motoru

Rahatlığınız İçin Giesse pencere motor´un farklı tiplerde pencereleri açıp kapaması üzerine, pencere üreticileri için kolay montajlı ve bakım gerektirmeyen, kullanıcılar içinse rahatlık ve güvenlik sağlayan ekonomik operatörleridir. Giesse ürünlerinin farklı performans değerleri ve uygulama şekilleri de bulunmaktadır.

Giesse
 VARIA UNI
Zincirlik operatörler pencerelerin otomasyonu için geleceği ifare eder. Çok az yer işgal eden bu ürünler kolaylıkla monte edilebilmektedir.

ST450
Piston tipi operatörlerde alüminyum gövdeli lineer açkı mekanizmalarıdır. Gövde üzerindeki yanal klavuzları ile kolay ve hızlı montaj imkanı sağlayan bu ürünler itme gücü, hızı ve sessiz çalışması ile muhteşem bir performans sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde estetikliği ve fonksiyonelleriği de bir aradadır. Özel uygulamalar için montaj kitleri mevcut olan bu ürünlerde, güneş kırıcılar ve güneşlikler için ağır yüklere dayanıklı açkı mekanizmalarıdır.

Giesse LC
Milli operatörler anlamında güçlü ve emniyetli olan operatörlerdir. Bir, iki veya üç noktadan itme kuvveti gerektirmekte olan büyük ışıklıkların, dışa açılımların ve çatı pencerelerinin otomasyonlarında kullanılan bir üründür. Büyük kanatların dengeli bir şekilde açılmasını sağlamaktadır.

KONTROL ÜNİTELERİ
Yağmur sensötleri, rüzgar dedektörleri, ısı ve duman dedektörleri gibi ünitelerde pencere otomasyonları sağlanmaktadır. Ünitelerde gelen sinyallar ile operatörleri açıp kapamayı sağlayan kontrol ünitlerinin tamamını da Giesse markası ile bizden temin edebilirsiniz.

Giesse Pencere Motor Sistemlerinin Avantajları

* Giesse Pencere motor markalı ürünlerin tamamı kullanıcıları düşünülerek en kolay şekilde montaj edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

* Giesse markası sürekli olarak kaliteli, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı ürünleri geliştirmekte ve yaratıcı çözümleri ile ürünlerini piyasaya sürmektedir.

* Maksimum performans elde edebileceğiniz Giesse markalı otomasyon sistemlerinde her binaya uyabilecek modeller yer almaktadır.

* Giesse markası otomasyon sistemlerineki tüm ürünle sıkı tetkiklere tabi tutulmaları sebebi ile güvenlikli ve avrupa standartlarına uygun sertifikalara sahiptir.

* Giesse markası hem pencere hemde otomasyon sistemlerindeki engin tecrübesi sayesinde kaliteli çözümler üretmektedir.

* Giesse markası pencere üreticisinin seçimlerine mümkün olan en iyi şekilde yön vermek adına bir çok çeşit ürün ve hizmetlerle sizlere sunmaktadır. 

Ürün Resmi
Whatsapp